• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BK-5im Geldi

Cevap: BK-5im Geldi

Tüm ustalara iyi dilekleri için teşekkür ederim. Herkesin demo ve paylaşım beklediğini biliyorum ancak bazı sebeplerden dolayı bir süre demo denilebilecek kalitede paylaşım yapamayacağım. Açıkçası bu çapta bir cihazı da ilk olarak benim demolarımla tanımanızı da istemem. :) Ancak bilgi, detay, özellik olarak her türlü paylaşımı yapmaya çalışacağım. Bugün cihaza elimi bile süremedim. O yüzden fotoğraf isteğine yarın detaylı olarak cevap verebilirim. Kısaca midi ve mp3 okuma sorunsuz ve hızlı. ses kilitleme mevzusunu hala çözemedim. Kilitliyorum ama ritimle beraber yinede değişiyor. :) Eski cihazlarda aşina olduğum ritimdeki chord,ryhtm,bass gibi farklı kanallar için 1er tuşun olması ve basit şekilde bir tuşa basıp açma kapama işlemini yaparken bunda menüye girip yapabiliyoruz. Ya da kısa bir yolu var ama ondan da henüz benim haberim yok. Dem sesi var. Ritim tap tempo, artı eksi ve tekerlekle olmak üzere 3 şekilde değiştirilebiliyor.

cihazın hayırlı olsun. mikrafon baglama özelligi var sanırım vocal özelligide var yanılmıyorsam pedalsızda kullanabiliyorsun vocali ?

Hayırlı olsun

Hayırlı olsun solo sesler basarılı olursa g600un yerıne bk5 alırım 2.klavye olarak

Hayırlı olsun. Bende alıcam inşallah benim cihazı satabilirsem :)

hayırlı olsun,güle güle kullan.demolarını bekliyoruz

hayırlı olsun hayırlı kazançlar dileğiyle.

arkadaşım hayırlı olsun öncelikle.or700 v2 plus var ancak a2000 almayı düşünüyordum roland bk mp3 okuyormu dinlediğim kadarıyla sesler ritmler güzel pratik mi yamaha gibi batıları nasıl bilgilendirirsen cok sevinirim hayırlı olsun

arkadaşım hayırlı olsun öncelikle.or700 v2 plus var ancak a2000 almayı düşünüyordum roland bk mp3 okuyormu dinlediğim kadarıyla sesler ritmler güzel pratik mi yamaha gibi batıları nasıl bilgilendirirsen cok sevinirim hayırlı olsun

evet roland bk5 mp3 okuyor...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri