• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BK-5im Geldi

Cevap: BK-5im Geldi

Merhaba. Dün Zuhal Müzikten aldığım cihazım bugün elime ulaştı. Böyle profesyonel anlamdaki ilk aletim oldu. Yamaha kullanmaya alışmış biri olarak detaylı sorularınız varsa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım. Şimdilik biraz yabancıyım hatta bazı şeylerini çözemedim ama gün geçtikçe ustaların sayesinde birazda kurcalama çalışmalarıyla alete alışacağımı düşünüyorum. :) a2000e niyetlenip fiyat fazla gelince GW8 e karar kılmıştım. Ama ben alana kadar BK5 satışa çıkınca son kararım bu yönde oldu. Artık uzun yıllar beraber olacağız gibi görünüyor. Teknik ve ses olarak cihazla ilgili zaten veriler çok ama ben herşeyden farklı olarak ilk yorumumu kullanma klavuzu için yapayım. İlk defa bir markanın Türkiyeyi ve Türkçeyi bukadar dikkate alarak bir klavuz yazdığını gördüm. Herkesin rahatlıkla anlayabileceği ve doğru çevirmelerle yazılmış kitap gibi bir klavuz olmuş. :) Son olarak genellikle Tr sesleri ön planda olmasına karşın batı seslerini de benim açımdan oldukça tatminkar buldum. Unutmadan almadan önce fikirleriyle bana yardımcı olan Katip20 nickli Ahmet abiye buradan da teşekkür ederim.

dylan150 kardeşim mütevaziliğinden ötürü yazmamış ama ben söyliyeyim kendisi Türkiye de bk5 or un satışı başladığında ilk alan müzisyen ve müziksever arkadaşımızdır.hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.sağlıklı günlerde kullan inşallah .kendisinden gerek cihaz ile ilgili bilgi paylaşımı gerekse bk5 ile yapacağı demolar olarak yoğun bir paylaşım bekliyoruz.

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
Alet açık durumda iken ekranı merkezleyerek bir fotoğraf istiyorum zahmet olmazsa.
:)

Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan.

hayırlı uğurlu olsun kardeş.Demolar ve ayrıntıları bekliyoruz.Bende almayı düşünüyorum nasipse.

hayirli olsun,gule gule kullanirsin insallah,nihayet gercek bir bk5i dinleyip gorecegiz.

SA arkadaşlar;

Bk-5 tüm kredi kartlarına 12 taksit fırsatıyla hepsiburdada satışa sunulmuş.Buradan almakla zuhal müzikten almak arasında bir fark var mı acaba?:confused:

Hocam bi kaç şey var öğrenmek istediğim.
-Dem sesi varmı ve farklı tonlarda verbiliyormusun?
-Kaç adet intro-attack ve editing var?
-Tempo tekerleği kontrol yapabiliyor mu?

teşekkürler..

Hocam bi kaç şey var öğrenmek istediğim.
-Dem sesi varmı ve farklı tonlarda verbiliyormusun?
-Kaç adet intro-attack ve editing var?
-Tempo tekerleği kontrol yapabiliyor mu?

teşekkürler..

dem ses derken lower hold'u(on-of)kastettiniz zannedersem.dem kullanabiliyorsunuz.4 adet intro,fill ve ending var.tempoyu crusor tekeri ile kontrol edebiliyorsunuz.

Evet hocam,doğrudur.Tam umduğum gibi o zaman alet.Keşke 1.sorumada yanıt alabilseydim hocam sevinirdim.

-Aletin resimlerinde multipad tuşu göremedim.Acaba isim olarak mı farklı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

SA arkadaşlar;

Bk-5 tüm kredi kartlarına 12 taksit fırsatıyla hepsiburdada satışa sunulmuş.Buradan almakla zuhal müzikten almak arasında bir fark var mı acaba?:confused:

Ben EXR 46-OR 'u Hepsiburada com'dan almıştım. Hiç bir farkı yoktur. Hepsiburada com sadece aracılık hizmeti veriyor aleti size yine Zuhal Müzik paketleyip kargoluyor...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri