• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk 5mi pa 80 mi

• Konbuyu başlatan orhanov
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 4K

orhanov

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaşlar elimdeki bütçe iki klavye arasına bir tercih yapmam gerekiyor.bk 5 teknolojik olarak yeni,pa 80 bildiğimiz klavye.tercih konusunda bana yardımcı olan olursa sevinirim.sayılar

Cevap: bk 5mi pa 80 mi

her yonuyle 80 daha iyi ama cok eskidi alirken tanıdık guvenilir birinden al 80lerin coğu patlamaya hazir bomba

bence iki klavyeyide bilen birisi karşılaştırma yapıp artılarını eksilerini yazarsa alacak kişi daha kolay karar verebilir

Roman Yığını 15 Senelik Tuşesi Göçmüş Pitch Bender'i Kaçırıp Duran Ekranı Solmuş. Neredeyse Board Üzerinde Tuşların Yarısı Değişmiş Cihazlara 2000TL Gibi Para Vereceğine Sıfır Taş Gibi BK5 Al Daha İyi. Saygılar.

Ayrıca Kendi Cihazımı Satıyorum Satış Bölümünden Bakabilirsin.

kardeş bende her ikiside var bk-5 alt yapı için kullanırsın sadece alt yapı ritimde değil yani ama korg un ne olduğu önemli değil çalarken zevk alırısn hepsiyle sadete gelelim bk-5 yeni bir org ilerde ne olur bilmeyiz düğün için alcaksan 80 derim ben alt yapı için alcaksan bk-5

Herkes pa80 leri korglarını satıyor.Aman alırken dikkat et.bozuk cıkmasın.pa80 yaşlı alet 2.el pa600qt dusunebılırsın bk5 den ıyıdır

Yeni çıkan orgları introlar satıyo doğru düzgün ritim duyamıyorum nice arkadaşım pa80 e geri döndü

+emo davul kiti ile dolgun ritimler ve emo tarafından yazılan yine sample sesler.
+mp3 okuma
+Sıfır cihaz
+kaliteli malzeme(taş gibi)
+türkçe menü
+ücretsiz ritim desteği

-pratik değil,