• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bk5 16 adet edıtlı rıtm demosu

Cevap: Bk5 16 adet edıtlı rıtm demosu

demoyu ındırıp daha gzl bı saund veren sıtede lınk yaparlarsa yonetıcıler memnun olurum...

aslida ustam alet gercek cok iyi bir ev aleti degil bir dügün götürebilecek bir alet yanliz sIkIntImIz ritim konusu onuda tamamlarsak bk-5 le cok isler yapariz sadece ritim konusunda takilip kaliyoruz

keske roland tr bize 5 degil daha cok ritim kisa zamada yolasa bizde artik ritimlerimizi toparlariz

ben pa800 ümde ritimlerimi ayarliyabiliyordum yani söyle misket ritimini önceden seslerini sts leri arti tempo yani herseyinle ayarliyip orga misket olartak kayit yapiyordum br dümeden ayarladigim sarkini herseyi hazir vaziyete geliyordu

bunu yazmamin sebebi bk-5 te müsik asistani var benim deminki dedigim ayarlari bundada yapabiliyoruz herhalde bunu ben arastiracam icinde hazirlanmis ritimler var sesleriyle beraber.

ayrica tekrardan sana tesekür ederim sesler harika en begendigim elektro ayarlari simdilik senin ses setinde ustam

saygilarla

Teşekkür ederim.

ertan bey sen performance set ten bahsediyorsun... bk-5 te bu özellik yok ya da var ben bulamadım sadece ONE TOUCH düğmesine 4 adet ses atayabiliyoruz... eğer 8 adet atman gerekirse şöyle yap aynı ritmi farklı kaydet mesela 2-4 MİSKET YAP AYNI RİTMİN TEKRAR KAYDEDERKEN 2/4 MİSKET YAZ KULLANACAĞIN SESLERİN 4 ÜNÜ BİRİNE 4 ÜNÜ BİRİNE YAZ BEN ÖYLE YAPIYORUM Kİ ZATEN GEREK KALMIYOR...

Trackin en sonunda SD yazısı var ona basın HD olacak.
Öyle dinleyin.

abi bi ara roland'ın klasik 4/4 ü giriyor ya orda bittim :)

fatih demodaki çiftetelli orgdaki ritimden farklı sanki. editledin mi paylaşırsan sevinirim.

Rıtımlerı yarın dıstrubotorun sıtesınden
ındırebılırsınız arkadaslar
bugunde duzenlıcem 6 7 rıtım yarın ıns elınızde olcak..