• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk5 6 adet ses:katip20

• Konbuyu başlatan katip20
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 27
  • Görülen : 6K
Cevap: bk5 6 adet ses:katip20

edi zurna dly katip, moss klarnet ktp,thm ekip1,yaylı kaval ktp,elektro1, kurusaz ktp sesleri mevcut.
mi üzeri kayıt aldım.demoda ezgi calmadım...

kısa demo

performans dosyası

Hocam dügünlerde çalmak için Org alıcam pazartesi hangi marka ve modeli tavsiye edersin ?

Roland bk5 sesi güzel ama ekran ufak alişmak zor gibi ya sizce ?

Pa600 al kardeşim

Teşekkür ederim Katip hocam, emeklerine sağlık.

Roland bk5 sesi güzel ama ekran ufak alişmak zor gibi ya sizce ?[/QUOTE]

Sadece bu konuda bir fikir vermek isterim. Ekranı yadırgıyorsan Ipod aleti ilave edersin olur biter. Pahalısına lafım yok. Carrefour da bile sanıyorum en ucuz 100 - 110 tl. arası ve peşin fiyata 9 taksit. 7,5 inç ekran (19 cm) ama bu alete uyar uymaz bir şey diyemem. En iyisimi üstatlara danış, bende çekimser kalmayıp istifade etmiş olayım. Bu Ipod' un klavyeye uyum sağlaması, aleti büyük ekran olarak çok rahat bir seviyeye getirir kesin. Benim de merakım bunun uyum sağlamasıdır. (Kusuruma bakmayınız, teknik konularda zayıfım) Bundan sonra demek istediğim, teknik konuları çok iyi bilen üstatlarımın bu konuda şefahatlerine kalmış bir durum. İster açıklar, ister açıklamaz. Sağlıcakla kalın, şüphede kalmayınız derim...........

hocam ellerinize saglık..............izmir.den selamlar.................baki....

hocam ellerinize saglık..............izmir.den selamlar.................baki....

Sizce korg pa 500tr' mi iyi yoksa Roland' bk 5 mi ?

Teşekkürler

Roland bk5 sesi güzel ama ekran ufak alişmak zor gibi ya sizce ?

Sadece bu konuda bir fikir vermek isterim. Ekranı yadırgıyorsan Ipod aleti ilave edersin olur biter. Pahalısına lafım yok. Carrefour da bile sanıyorum en ucuz 100 - 110 tl. arası ve peşin fiyata 9 taksit. 7,5 inç ekran (19 cm) ama bu alete uyar uymaz bir şey diyemem. En iyisimi üstatlara danış, bende çekimser kalmayıp istifade etmiş olayım. Bu Ipod' un klavyeye uyum sağlaması, aleti büyük ekran olarak çok rahat bir seviyeye getirir kesin. Benim de merakım bunun uyum sağlamasıdır. (Kusuruma bakmayınız, teknik konularda zayıfım) Bundan sonra demek istediğim, teknik konuları çok iyi bilen üstatlarımın bu konuda şefahatlerine kalmış bir durum. İster açıklar, ister açıklamaz. Sağlıcakla kalın, şüphede kalmayınız derim...........[/QUOTE]

Hocam önerileriniz için' tşk ler Kararimi o halde Roland bk 5 ile kılıyorum ?

İleriye dönük düşünüyorum inş beni yarı yolda birakmaz alet

dügünlere'de çıkıcam çünkü ritim konusunda sıkıntı çekermiyim ?

ilk başda kafam'da Korg pa 500 tr vardı ve Dante tr vardı ama

okudugum yorumlar ve youtube'de bu org' un seslerı hoşuma gitti hocam

Teşekkürler

Ellerinize sağlık sesler gerçekten güzel ben genelde ses düzeyi yüksek olduğu için ömer narini ritimlerinde sizin sesleri kullanıyorum tebrikler

Teşekkürler

Sadece bu konuda bir fikir vermek isterim. Ekranı yadırgıyorsan Ipod aleti ilave edersin olur biter. Pahalısına lafım yok. Carrefour da bile sanıyorum en ucuz 100 - 110 tl. arası ve peşin fiyata 9 taksit. 7,5 inç ekran (19 cm) ama bu alete uyar uymaz bir şey diyemem. En iyisimi üstatlara danış, bende çekimser kalmayıp istifade etmiş olayım. Bu Ipod' un klavyeye uyum sağlaması, aleti büyük ekran olarak çok rahat bir seviyeye getirir kesin. Benim de merakım bunun uyum sağlamasıdır. (Kusuruma bakmayınız, teknik konularda zayıfım) Bundan sonra demek istediğim, teknik konuları çok iyi bilen üstatlarımın bu konuda şefahatlerine kalmış bir durum. İster açıklar, ister açıklamaz. Sağlıcakla kalın, şüphede kalmayınız derim...........

Hocam önerileriniz için' tşk ler Kararimi o halde Roland bk 5 ile kılıyorum ?

İleriye dönük düşünüyorum inş beni yarı yolda birakmaz alet

dügünlere'de çıkıcam çünkü ritim konusunda sıkıntı çekermiyim ?

ilk başda kafam'da Korg pa 500 tr vardı ve Dante tr vardı ama

okudugum yorumlar ve youtube'de bu org' un seslerı hoşuma gitti hocam

Teşekkürler[/QUOTE]
Daha önce başka kapanan bir platformda söylemene göre maalesef, benim dediklerimi anlamaman normal. Ne hikmetse kimse anlamıyor. (Bende bir sorun var anlaşılan, boş ver) Civan delikanlım. Öncelikle bir ev kullanıcısı olarak tanıtmıştım kendimi. İnsanların kulak zevkini ben damak zevkine benzetmekteyim. Hangi tür müziğe aşinaysan onunla ilgili yakın temasta olan aleti seç derim. Demek istediğim öncelikle marka. Daha sonra model. Sana en uygunu hangisi münasipse onda karar kıl derim. Prof. san sample yüklenen aletlere bak. Bence bunların hepsi safsata. Mademki düğün salonunda iş yapacaksın, artılarını anlatmam çok uzun sürer. Hiç bir alet ömürlük değildir. İllaki hep üstü çıkacak ve üstesinden gelemeyeceğimiz besbelli. Sonuç, BK-5 oryantaldir, BK-5or Türk' çedir. Bazıları bunu fark bile edemiyor. BK-5or alman taraftarıyım.Sesleri ve ritimleri açısından. Aynı zamanda Roland BK-5or com. sitesine girip üye olursan göklere uçacağına eminim. Bk-5-or u araştırırsan 1,800.-TL.ye dahi bulursun. 7,5 kilo ağırlığı ile daracık ama türlü, türlü huyu var. Kimseyi dnleyip beynin bulanacağına 2. el bile olsa sıfır demektir ve almanı şiddetle nı tavsiye ederim. Bırak prof.ları, onlar dedim ya damak tadı peşinde. Hoşça kal............