• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk5 6 adet ses:katip20

• Konbuyu başlatan katip20
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 27
  • Görülen : 6K
Cevap: bk5 6 adet ses:katip20

Kesinlikle bk5 pa500 den iyi .cihaza emo calisti ayrica firma arkasinda stabil duruyor.bk 5 cok rahat isini gorur.icnemic hocamin dedigi gibi resmi internet sitesi guzel destek veriyor.karar sizin.

Lütfen, Bykuzey, Bk-5 ile Bk-5or arasındaki farkı onca anlattım. Bk-5 diye kişiyi yanıltma lütfen. Aradaki fiyat farkından belli değilmi? Bu kadarda cahil değilim yani.......Art niyetli olmadığına adım gibi eminim ama bu ince nüanslara dikkat etsek fena mı olur yani? Cabası, Pa500' ün bile tr si var. Etti sana 4 alet.

Moderatör tarafında düzenlendi:

wallahi bende roland bk5 kullandım en çok katip beyin seslerini kullanıyordum saundalrı çok temiz veriyor emeğinize sağlık

link nerde hocam saygılar.dosya yok diyor.pesdelphia ve rolande500 or sizde var ise bir zahmet burdan yayınlarsanız memnun olurum..

Moderatör tarafında düzenlendi:

hocam dosya bulunamadı dıyor yardımcı olurmusunuz

evet bekliyoruz katip 20 dosya bulunamadı diyor.

dosya ekte

Ekli dosyalar

• katip Turk Enst BK5.rar
    5.8 KB · Görülen: 160

dosya bulunamadı yazıyor indiren arkadaşlar lütfen ki,mde varsa burdan yayınlarmı .saygılar.