• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk5 acordıon-fth

Tyros Fatih

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
cetinozben.wix.com
Enst.
Yok

(dogaclama ıcımden geldıgı gıbı arap rıtımlerınden)

gece gece guzel bı nıhavent iyi gider die dusundum dostlar...hyrlı geceler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: bk5 acordıon-fth

hocam sayende bk5'e daha çok ısındım. yine döktürmüşsün. ellerin dert görmesin....

yahşı olar )))

Gerçekten çok güzel demolar. Ayrıca diğer demolarınızı da dinledim. Hepsi çok iyi. Elinize sağlık. Bu sayede BK5' in özelliklerini de öğrenmiş oluyoruz. Paylaşım için teşekkürler.

Teşekkürler. Bu güzel demolarla sayenizde az çok cihazı dinleme fırsatı bulduk. Benim asıl merak ettiğim gitar soundları. Vaktiniz müsait olduğunda ritim ve solo gitarları da duyabileceğimiz bir kaç demo da ekleyebilirseniz çok sevinirim. Kolay gelsin.

Sesler iyi de.. çalan da döktürmüş yanii ...:) Tebrikler..

Teşekkürler. Bu güzel demolarla sayenizde az çok cihazı dinleme fırsatı bulduk. Benim asıl merak ettiğim gitar soundları. Kolay gelsin.

Hem zurna,mey,kanun,dört telli saz olacak hemde s900 gibi nylon, elektro gitar ......O kadar da değil......

güzel çalmışınız.asıl önemli olanda bu bağlamayı bağlama gibi akardyonu akordiyon gibi çalmak.Yalnız şuna dikkat etmek lazım komaladığınız enstümalanlar komanabilecek entrümanlar olmalıdır.

Öküzler genellikle piyano,gitar vb. seslere koma vererek müziğin içine ederler.
Komalanabilecek entrümandan kastım koma sesleri çıkartabilecek entrümandır.Örneğin saksafon,trombon,Çello,Perdesiz Gitar vs.
Türk müziği enstrümanlarında zaten sorun yok.Sorun çoğunlukla batı entrümanlarında.

nihavend deyince dinlemek istedim merak etmiştim doğrusu nivavend makamında oryantal ritimde akordiyon dinlediğimi hatırlamıyorum.

Siz kurdi ve uşşak makamlarında çalmışınız hiçbiryeri nihavend değil...

Moderatör tarafında düzenlendi:

tsk ederım yorumlar ıcın

hocamın bıtanesı sanırım lınklerı tek gormus bı lınklerı kontrol etmenızı rıca edıyor saygı sunuyorum..fth