• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bk5 Çalışıyor ama Ses Çıkmıyor (Videolu)

Cevap: Bk5 Çalışıyor ama Ses Çıkmıyor (Videolu)

diğer tuslarda akor göstermesi auto akor açık oldugunu belırtir eger kendiniz açmadıysanız auto akor u cihazınız sistem sel hata olduğundandır ana kart ile alakalı hiç kurcalamayın servise göturun geçmiş olsun

diğer tuslarda akor göstermesi auto akor açık oldugunu belırtir eger kendiniz açmadıysanız auto akor u cihazınız sistem sel hata olduğundandır ana kart ile alakalı hiç kurcalamayın servise göturun geçmiş olsun

Ne kadarlık bir arıza çıkabilir acaba, bu haliyle satmam mümkün mü, mümkünse ne kadara satabilirim bir fikriniz var mı? Cevap için teşekkürler ben de sizin gibi düşünüyorum.

fiyat konusu kimse birsey diyemez bence siz servisle gorusun kararınızı oyle verin o halde o cihazı kımse almaz alırlarsada bedava niyetine fiyat teklif ederler yazık olur siz servisle görüsün bence belki çok önemli birşeyi de yoktur şans insaallah kısa yoldan halledersiniz geçmiş olsun

sizin org zannedersem 6-7 aydır arızalı 6-7 aydır kimseye yada servise sormadınızmı

barisbaris1 söylediğimi denedin mi?

sizin org zannedersem 6-7 aydır arızalı 6-7 aydır kimseye yada servise sormadınızmı

Aynen sormadım okul vardı son sınıftım uğraşamadım onunla ocaktan beri bu halde. DTL e mail attım orgu gönderin istanbula bakalım dediler, ben de ankaradayım.

Kulaklık yuvalarından birinin içinde parça kalmış olabilir.

Fabrika ayarlarına da döndüm 1.05 i de tekrar yükledim ama her seferinde açtığımda bu şekilde açıldı klavye. Ritimlerden de ses gelmiyor. Ev kullanıcıyım klavye evden hiç çıkmazdı ocakta bir gün arabada kalmıştı çok soğukta, ondan sonra çalıştırmak istediğimde bu olayla karşılaştım ama soğukta kaldı diye de pek böyle birşey olacağını sanmıyorum.

sogukta kalması elbette zararlıdır neden ????? soguk ortamdan normal ortama aldıgında cıhazın içerısınde nem olusur ve sen bu sekılde cıhazı enerjılendırıncede elbette zararı olacaktır .. soguk ortamda kaldıgında ben cıhazımı açmadan once birıkı saat normal ısı olan bı ortamda bekletmeden açmıyorum .. tek sorunun ısı degısımınden dolayı cııhazın içerısındekı buhar nem vesaire her neyse bu sırada cıhazı açman ve elektronık aksamın herhangı bır yerınde olusan zarar ..bence fazla kurcalamadan servıse ver cıhazın katlarından bırı yanık buyuk ıhtımal ekranın acınca gelmesı bu yanıgın ekran katında degılde başka bır yerde oldugunu gosterır kardeşim ..durum pek hafıfe alınacak cınsten degıl dırek servıse ver bence
gecmıs olsun