• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk5 dante tr arasında kaldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: bk5 dante tr arasında kaldım

bk5 te o meşhur teker olduğu sürece iş yapmaz

Moderatör tarafında düzenlendi:

or700 v2 plus yada pa80 pa500de olAbilir

macellan youtube gir mürhen ve ömer arkadaşlara hatta yabancı bk 5 çalan ları bir izle neler çalınıyor ne şekilde çalınıyor sonra tekerlek hakkında konuş istersen orgu kullanmadan ne güzel konuşuyorsun noktalı noktalı burası bir forum

ikisinin yerine pa80 veya or700 alman daha iyi olacaktır.

aga sen beni dinle al dante bk5 zuhal müziğe gittim ses bakim dedim tekeri çevir babam çevir aha buldum dedim yannış tıklamışım yanlış ses geldi tekrar tekere saldır o tekeri alsınlar ............... taksınlar çevirip dursunlar ahada benden bu kadar :D

bence sorun tekerlekte değil.... ipucu; aynaya bak...

Bu cümleyi pek anlayamadım....

Evrensel olmayan?

Evrensellik nedir?

A1000 modeli dünya çapında piyasada olan bir model, danteTR ise türk modeli.

Tıpkı, BK5 ile BK5OR'da olduğu gibi ....

ya da PA600 ve PA600QT olduğu gibi....

Teknik destek,yedek parça, arkada çalışanların her daim hizmette durduğu gibi...

ama evrensellik nedir yahu.

Salim kardeşime sonuna kadar katılıyorum. ben de pa 600qt cihazını mağazada görerek deneyerek alacaktım fakat telefonda yaptığım pazarlık mağazada bozuldu ben de gözü kapalı internetten dante aldım aldığıma hiç ama hiç pişman değilim çünkü 1600 lira cebimde kaldı. destek konusunda gelince Erzincan da yaşıyorum ramazan bey evime gelip güncelleme yaptı daha nasıl bir destek olsun. her ay ritim performans ses güncellemesi yapılıyor zaten yapılmasa da cihazın üzerinde ki ses ve ritimler yeterli. ben kimseye cihaz tavsiye etmiyorum fakat dante den ve dantenin arkasında ki ekipten memnun olduğumu dile getiriyorum.

Bandırma'da düğün salonumuzda pa900 var. Roland bk-5 or yedek olarak (pa900 herhangi bir arıza yaparsa) diye aldık. Şimdi yedek pa900 oldu :) çift katlı kullanıyorum. Org çok pratik. One touch özelliğiyle çaldığın ritme 4 adet ses atıyorsun. Bir daha işin ritimi açtığında 4 tuş kullanmak koma vermek. Kötü yorum yapanların müzik bilgisinden şüpheliyim. Ritimler şahane. Hiç düşünme hemen bk-5 or al. Sormak istediğin bir soru olursa hiç çekinme :)

al bk5 sekiz saat ses ara ritm ara :) satarken zarar et ritm bulamamak vs....insanları yanlış yönlendirmemek adına ben her zaman gerçekleri yazarım tabiki o markadan çıkarları olanların hoşuna gitmez ne yapalım kovun 9 köyden beni ben razıyım yeterki dostlarım zarar görmesin pa1x te ara alet bord falan benim tavsiye ettiğim model şu an için fiyat performans olarak pa55 dante tr korg pa80 korgpa800 pa600 pa900 şeklinde

macellan youtube gir mürhen ve ömer arkadaşlara hatta yabancı bk 5 çalan ları bir izle neler çalınıyor ne şekilde çalınıyor sonra tekerlek hakkında konuş istersen orgu kullanmadan ne güzel konuşuyorsun noktalı noktalı burası bir forum

bana cevap verme ben soru sormadım arkadaşa yardımcı ol yada sus

macellan nikini değiştir kendin ol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...