• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk5 dante tr arasında kaldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: bk5 dante tr arasında kaldım

Ne yalan söyleyim özellikle amatörler için o tekerlek gerçekten büyük sorun. Bk5'i pa600 ve ya pa900 ile birlikte kullananlar varya, işte onların bahsettiği lezzeti çok iyi biliyorum. Ritim ve sesleri doyurucu. Hoparlör kalitesi müthiş. Kasa malzeme kalitesi muazzam.
Ama yine de Zuhalin pazarlama stratejisi sayesinde cihaz ederinden 2 kat fazla paralara satıldı. Zuhal cihazı sadece satmış olsa bu paralara çok zor giderdi. Nevale hazırlayan Mürhen Sarmacı gibi ustalarda cabası. Tek sorunu belki tekerlek mevzusu ve cihaza şöyle bir baktığında 2500 liralık gibi durnuyor oluşu :)

efendim evrensellikden kastım dünyanın her yerinde aynı şekilde satın alınabilen bir model olmadığını ifade edebilmekti dante tr medeli için bir devrim niteliği taşır sizlerinde çok özverili çalışmalarınız var saygı duyarım ben kendi tavsiyemi sundum sadece karar alıcınındır her zaman saygılarımla....

macellan nikini değiştir kendin ol

ne alaka senin gerçek adın" czadan" mı ki neden bu kadar sorun yaratıyorsun anlamadım istersen tel nomu vereyim özelden konuşalım hiç sorun yok kardeşim

arkadaşlar ben 30 yıllık pyanist 10 yıllık sesçiyim şu an elimde 3 ayrı marka 4 org var korg pa3x ketron audya krome e500 roland var bir o kadarda farklı model marka kullanmışlığım var sürekli distribütörleri gezer yeni model cihazlara bakarım bu benim hem hobim hem işim hem mesleğim tabiki çok büyük bilgim var diyemem kimseyede bilgim var diye ahkam kesmem gördüğümü bildiğimi yazarım hiç bir menfaatim maddi çıkarım yoktur ayrıca bu tür yalakalıklara maddi menfaatlere hiç ihtiyacımda yoktur kimseye yalakalık etmem sadece yaşına bilgisine adamlığına saygı duyarım her zaman gerçekleri yazarım haa hatam olurmu insanım beşerim siz isteğiniz kadar ukalaca cevaplar verebilirsiniz umurumda olmaz dahada cevap vermem yok aynaymış yok müzik bilgisiymiş pehhhh ben bildiğimi okurum aga doğruyu yazar doğruyu çizerim bana inanmıyormusunuz bakın sahibinden com girin bk5 2.eli kaç para ben baktım 1400 tl satan var peki zuhal satış fiyatı ne 2400tl arada 1000 tl var olay budur ben sallammam gerçekleri yazarım ister kızın ister darılın bu pyasada tek bir gerçek var oda korg yap abi bk5 pratik dokunmatik ekran ver 250 mb sample alanı aha buraya çıkıpta ilk olumlu yazıyıda ben yazmazasam adam değilim koskoca yılların rolandı bir dokunmatik ekran yapamıyorsa dünkü dante tr yapıyorsa bunda benim suçum ne ? hadi kalın sağlıcakla

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bk-5 hem diğer roland serilerinden hemde diğer firma orglarından çok farklı bence.yani başka bir tınısı var.4 sene oldu alalı nerdeyse ve bir eksisini görmedim.Bende yamaha a1000 varken editlemekte zorlandığım ritimleri bu cihazda o kadar kolay editleyip düzenliyorum ki anlatamam.Dokunmatik ekran ile sample olayını her şekilde yapacağını biliyoruz roland firmasının.Ancak şunu unutuyoruz.Ne kadar ekmek o kadar köfte.Ama köfte de ödemiş köfte işte.:)

bütün orglar güzeldir.yeterki kullanıp ,öğrenip birşeyler paylaşmayı yada paylaşılanlardan faydalanmasını bilelim.
marka model kötülemek yada yarıştırmaya kalkmak kendi topuğumuza sıkmak anlamına geliyor.bunun yerine bütün firmalara ortak taleplerimizi iletebileceğimiz oluşumlar içinde olmamız lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...