• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk5 -duvardaki resmin..ilk demom

torukmakto

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
roland BK-5or&roland g-1000
değerli dostlarım..bk 5le ilk demomu sizlerel paylaşıyorum..duvardaki resmin..13 sene aradan sonra ancak toparladım parmakları..iyi dinlemeler..

Cevap: bk5 -duvardaki resmin..ilk demom

dosyayı indiripte dinleyince kalite ortaya çıkıyor..zippysahare sesin kalitesini çok bozuyor..

Elinize sağlık... Ben de BK-5 OR modelini yakın takibe aldığımdan, bütün demoları dinlemeye çalışıyorum mümkün mertebe. Merak ettiğim, bu parçadaki bütün unsurlar aletin kendi üzerindekiler mi? Bir de üst üste kayıt mı yaptınız? Eş zamanlı farklı sesler ve ataklar hissettim o yüzden soruyorum. Selâmlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Elinize sağlık... Ben de BK-5 OR modelini yakın takibe aldığımdan, bütün demoları dinlemeye çalışıyorum mümkün mertebe. Merak ettiğim, bu parçadaki bütün unsurlar aletin kendi üzerindekiler mi? Bir de üst üste kayıt mı yaptınız? Eş zamanlı farklı sesler ve ataklar hissettim o yüzden soruyorum. Selâmlar (teşekkür butonunu kullanmayı severim ancak dün akşamdan beri teşekkür butonu kayboldu, gözükmüyor, sebebini anlayamadım)...

selamlar..piano,klarnet ve gitar tek seferde kayıttır..string ve macunda üzerine kayıttır..iyi çalışmalar..

eline,yüreğine sağlık abi.güzel bir çalışma olmuş.