• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk5 mey balaban fth

Cevap: bk5 mey balaban fth

hocam elinize saglik bidahaki paylasimlari zippyshare olarak yaparmisinz

harika.daha ne söylenebilir ki kıskanmamak elde değil...

Teşekkür ederim paylaşım için. Sesler mükemmel, ritim de öyle...

seslerden çok senin balaban ile serbest dolaşman beni çok etkiledi.sende çok büyük yürek var,yoksa herkes bu dolaşmayı asla yapmaz...

Fatih hocam vallahi bütün demolarınızı indirip üzerlerinde çalışıyorum. :) Türk sesleriyle ilgili tecrübem çok az olduğu için bu demolarla kendiğimi geliştirmeye çalışıyorum. Çok teşekkür ederim kendi adıma.

sesler cok guzel demoda basarili oncelikle eline saglik.mey sesine eq yada hp filter ile tizlerini bogarsan birazcik atada nota gecislerinde tinlamalar var onlar gider daha hos ve tok olur cokta bogma parlaklik gider.birde azicik portamento belli belirsiz olursa gecisler yumusar duygu artar kanaatindeyim.bu seslerdede hayat var kardesim gayet basarili

sesler cok guzel demoda basarili oncelikle eline saglik.mey sesine eq yada hp filter ile tizlerini bogarsan birazcik atada nota gecislerinde tinlamalar var onlar gider daha hos ve tok olur cokta bogma parlaklik gider.birde azicik portamento belli belirsiz olursa gecisler yumusar duygu artar kanaatindeyim.bu seslerdede hayat var kardesim gayet basarili

bugun uygulucam önerinizi hocam tskler...

seslerden çok senin balaban ile serbest dolaşman beni çok etkiledi.sende çok büyük yürek var,yoksa herkes bu dolaşmayı asla yapmaz...

tsk ederım dusuncelerınız sızın kendı guzellıgınız ben nacızane duygularımı katarak klavye calmaya calısıyorum hocam...saygılar

Mükemmel !