• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bk5 Or'ye Mikrofon bağlamayla ilgili???

tuncaybozkurt

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland Bk-5
Bk5 Or'ye Mikrofon bağlayabilmek için en ekonomik yol nedir. En uygun vokal proses yada en uygun pedal tavsiyeniz varmı? Ya da başka bir yol?

Cevap: Bk5 Or'ye Mikrofon bağlamayla ilgili???

Bk5 Or'ye Mikrofon bağlayabilmek için en ekonomik yol nedir. En uygun vokal proses yada en uygun pedal tavsiyeniz varmı? Ya da başka bir yol?

Bizim sorduğumuz sorular bunlar. Sonunda gidip boss ve-20 aldigimiz sorular. :D

:D Allah için uygun fiyatı. en ekonomik şekilde dedim anlaşıldı olmucak benim iş :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

:D Allah için uygun fiyatı. en ekonomik şekilde dedim anlaşıldı olmucak benim iş :D

Yahu tamam işte ironisi o zaten. Bizde önce uygun çözüm dedik sonra o süreçte araştırmalar yaparken değerlendirmeler yaptık sonra 3 üste koyduk eğdik bükdük tarttık, bir baktık ayağımızın altında BOSS VE-20 :) Bak şimdi satışa çıkardım çok talep olmasına rağmen geri çektim ilanı. Çünkü dediğin gibi yine araştırdım muhadili yok :)

Yok eğer özelliğe değecek fiyat farkı oluşan başka bir ürün olursa bende nemalanmak isterim bunu satıp. Bu bana hakikaten çok :)

BOSS VE-20 Yada Arada Frekans Yükseltici Bir Aparat Mesela MİXER Gibi.