• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bk5 yardım.....

tolga-sr

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
roland bk5
Orgu bügün aldım (2.el) rolandın kendi sitesindeki ritimleri performans dosyalarını vs usb belleğe indirdim. Ancak usbyi taktığımda ritimler çalıyor ama performans ses dosyalarına ulaşamıyorum. Acaba benmi yanlış birşey yapıyorum yoksa bu aletin mantığımı çok farklı. Kullananlar yardım lütfen...

Cevap: Bk5 yardım.....

Orgu bügün aldım (2.el) rolandın kendi sitesindeki ritimleri performans dosyalarını vs usb belleğe indirdim. Ancak usbyi taktığımda ritimler çalıyor ama performans ses dosyalarına ulaşamıyorum. Acaba benmi yanlış birşey yapıyorum yoksa bu aletin mantığımı çok farklı. Kullananlar yardım lütfen...

Ses dosyalarına usbden ulasmayacaksiniz. Üstte butonlar var performans ve Write butonları. Performansı kullanarak seslere ulaşabilirsiniz. Write ise kayıt tusudur. Ritm veya ses ayarı yaparsanız veya bir kayıt, write ile kayıt etmiş olursunuz.

Ses dosyalarına usbden ulasmayacaksiniz. Üstte butonlar var performans ve Write butonları. Performansı kullanarak seslere ulaşabilirsiniz. Write ise kayıt tusudur. Ritm veya ses ayarı yaparsanız veya bir kayıt, write ile kayıt etmiş olursunuz.

başkan onları zaten yaptım ancak en sonunda usb yi formatlayınca çözüldü. yinede teşekkürler...

aleti bir çözebilsek demo kolayda.... çok farklı mantığı var cihazın. ilk gün aldığımda hemen satayım dedimde kurcaladıkça hoş şeyler çıkıyor. almak isteyip araştırana tavsiye ederim bu paraya iyi cihaz..

ee tamam işte tavsiye ediyoruz bizde referansa beni yaz