• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BK5'mi OR700TR'mi

Cevap: BK5'mi OR700TR'mi

Bk-5 in sample'ları çok çok iyi olmuş.Orta seviyede alınacak en iyi org bence.Amacım kesinlikle BK-5 i övmek değil.Ama bu paraya alınacak en ideal org bence.Bende a 2000 ve bk 5 arasında baya bir kararsız kaldım , ama o nefis samplelarını duyunca tuylerım dıken dıken oldu.aletı aldıgınızda zaten ayrıca bır sete para odemek zorunda kalmıyorsunuz.Fakat cıhazın fıyatının ılerde dusegıne cok emınım.bıraz daha bekleyın derım.

Bk-5 in sample'ları çok çok iyi olmuş.Orta seviyede alınacak en iyi org bence.Amacım kesinlikle BK-5 i övmek değil.Ama bu paraya alınacak en ideal org bence.Bende a 2000 ve bk 5 arasında baya bir kararsız kaldım , ama o nefis samplelarını duyunca tuylerım dıken dıken oldu.aletı aldıgınızda zaten ayrıca bır sete para odemek zorunda kalmıyorsunuz.Fakat cıhazın fıyatının ılerde dusegıne cok emınım.bıraz daha bekleyın derım.

PA500 Diye bir seçenek daha varmış o fiyata. Ona bakıyorum bk5 yerine.

pa 500 tr nin ve bk 5 sanatsal anlamda birbirinden farklı.korg a sempati duyuyorsanız uhde kalmaması için içinizde korg alın derim.fakat rolandın kendine özgü ritmleri ve emo tarafından geliştirilen sampleları pa 800 çalıyormussunuz izlenimi veriyor.ama yeni aleler.ilerde mutlaka fiyat kıracaklardır.

Git Alda Teneke Gibi Sesleri Olan PA500'ü Sonra Otur Ağla.Kendim Kullanıyorum Diye Demiyorum Sende Bakarsan Görürsün Zaten Yorum Yapan Arkadaşların Her Mesajında BK5 Lafının Geçtiğine.Göz Var Nizam Var Üstteki Arkadaş Demiş PA800 Gibi Hissediyorsun Çalarken Demiş Aynen Doğru Valla.Kesinlikle BK5 Öneriyorum Saygılar.

Bk5-or nin açıkları yavaş yavaş kapanacaktır sonuçta hala üzerinde çalışma yapılan güncel bir klavye. Ki güncellemeyle ritm yazma menüsü hatalarının düzeltilmesi, oktav kısayolları eklenmesi bunun örnekleri ve üzerinde çalışılan güncellemeyle Türkçe yazılım , yeni drum kit ve sample sesler bunun müjdeleri. Or700 ve pa500 e göre şu an eksik yanı pad tuşunun olmaması olabilir. Ona da bir çözüm üretecekler umarım güncellemelerle.

Çok ısrar ettiniz bu akşam iş çıkışında tunele ineyim. :)

Kardeş bk 5 fıyatına gore pıyasa gore ıyı suna bı acıklık getıreyım ama şu an için iyi.bak bu pıyasa cok yanar donerli her pıyasa da oldugu gıbı...korg pa600qt cıkacak sanırım fıatı bk 5 ıle asagı yukarı aynı olacak pa600 bekle derım kardeşim

Bk5'i bir göreyim diye tunele gittim ama geç kaldım heryer kapanmıştı :) Ayrıca pa600'ün fiyatı hiçte beklediğiniz gibi uygun olmayacak diye okuyorum sağda solda. Dolayısı ile durum böyle olunca şimdiki cihazların fiyatlarının çok düşmesi beklenemez herhalde. Çok zaman harcıyorum araştırma işine. Yine bu hafta sonumda sabah-akşam-gece bununla geçecek. Alsaydım en azından org'ta geçirirdim bu zamanı.

hocam sımdı soyle kafanı karıstırmak ıstemeıyorum fakat bk5 bu alet guzel bı cıhaz kulaga gelen saund herkeze gore degısıyor bana gore bomba alet ben ılk aldıgımda satıcaktım gerı verıcektım fakat detaylara ındıkce guzellesıyor sen bence bkyı bı ıncele karmasık bı alet degıl ekran ufak ama gorulmucek gıbı degıl ve yenı nesıl bı alet usb ye yukle yukleye bıldıgın kadar sana tavsıyemdır benım edıtledıgım seslerı yukle usbye tunele gıt bı dene dıyorum baska ogrenmek ıstedıgın varsa bk hakkında yardımcı olmaya calsıırım

Bugün bk-5 i fiziki anlamda görüp dokundum. Cihaz gerçekten çok ufak. Sesler ve özellikler iyi.Ama menüye ulaşmak gerçekten biraz sıkıntı gibi saçma olmuş bence. 2 buton koysa daha iyi olurmuş. Ayrıca or700v2'yi de inceledim. O da oldukça iyi. Benim için en büyük sorunu ise yukarı aşağı pitchbend. Roland destek tarafında çok iyi ürün yeni herşey güzelde, ben bu ara ürün için 2300 lira para verip vermemekte halen kararsızım. Sadece sesler ve mp3 vs okuyor diye bu kadar para verilir mi yoksa bu paralara daha iyi birşey alınabilirmi. Gerekirse biraz daha çıkarız zaten 1000 liradan çıka çıka 2500'e kadar geldik. Fade on-off içinde pedal alacağız mecbur 3000'e dayandıkmi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 65.4%
  • Kararsızım

Oy: 7 26.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.7%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri