• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

boss ve-20 vokal prosesör aldım

Cevap: boss ve-20 vokal prosesör aldım

umut arkadaşım youtubede demo ları var izleyin bence boss ve-20 nin piyasanın en iyi aleti olduğunu savun muyoruz zaten uygun fiyatlı bir vocal cihazı okadar sadece harmony özelliği yokki alette midi bağlantısı yada akompanyalara bağlı çalışsın diğer vocal efectleride var ben şahsen reverb -delay ve double özelliğini kullanıyorum ve mixerin efectlerine ihtiyaç duymuyorum user ayarları olmasıda solistler için güzel bir yanı sadece solistlik yapan arkadaşlarda gittiği mekanlardaki mixerin efect ayrlarına hiç bulaşmadan kendi ayrlarıyla sahne alabilir

zaten dedim ya; klavye ile kullanacaksan midi bağlantı şart..yok gitar rtimbox mp3 diyeceksen= tc helicon...manuel girmede sıkıntı oluyor ..daha önce bu şekilde voicelive kullanıp voicelive2 ye dönen biri olarak tecrübeyle sabittir...

umut arkadaşım youtubede demo ları var izleyin bence boss ve-20 nin piyasanın en iyi aleti olduğunu savun muyoruz zaten uygun fiyatlı bir vocal cihazı okadar sadece harmony özelliği yokki alette midi bağlantısı yada akompanyalara bağlı çalışsın diğer vocal efectleride var ben şahsen reverb -delay ve double özelliğini kullanıyorum ve mixerin efectlerine ihtiyaç duymuyorum user ayarları olmasıda solistler için güzel bir yanı sadece solistlik yapan arkadaşlarda gittiği mekanlardaki mixerin efect ayrlarına hiç bulaşmadan kendi ayrlarıyla sahne alabilir

Midi girişi olmaması nedeniyle harmony basit olmuş.Harmony yok demişsini de var. Ama şekillendirilmiyor.) Onun dışında tüm efekleri cok güzel. Cihaza neredeyse en fazla gerekli olan efekleri koymuşlar ve cok iyi sonuclar elde edilmiş. Fiyat uygunlugu dolayısıyla bunun midi desteklisi cıkarsa almayı düsünüyorum.

Midi algılamıyorsa boss ; major ile minörü nasıl algılayacak ?
Hatalı armoniler cıkmazmı ortaya ?

Pa800 de de tc helicon var ama harici cihaz gibi olamaz tabiki. Fakat idare ediyoruz. Hic degilse akora göre harmony üretiyor.

major minör notalar ayrı ayrı
Cm C E Em B#m gibi notayı seçiyorsun hiç bir uyumsuzluk problemi olmuyor
seçmekte çok kolay fiyatı 625 lira

harmony m 777 lira
voice live2 2078 lira

ben zaten daha önce voicelive 1 kullandım bir süre arkadaşımındı birde voicetone single d1 imde vardı

major minör notalar ayrı ayrı
Cm C E Em B#m gibi notayı seçiyorsun hiç bir uyumsuzluk problemi olmuyor
seçmekte çok kolay fiyatı 625 lira

harmony m 777 lira
voice live2 2078 lira

ben zaten daha önce voicelive 1 kullandım bir süre arkadaşımındı birde voicetone single d1 imde vardı

Voice 1 deki kız vokelistleri unutamıyorum demolarınızdan. Bu B# akorunu anlayamadım...

umut arkadaşım sen beni yanlış anlamışsın harmony yok demedim
cihazda sadece harmoni yokki diğer efectlerde var onun için kullanıyorum zaten dedim yani harmonyden başka özelliklerde var onun için kullanıyorum dedim
ya şimdi zevler ayrıdır tabiki ama birde tüerksanat müziği makamlarından bahsetmişsin fakat harmony özelliği bu tarz türk müziklerinde biraz hoş olmuyor bu benim kendi görüşüm daha çok - türkmüziğindeki pop slow - batı tarzı slow yada rumeli tarzı müziklerde daha güzel sonuç veriyor sanki

nerden aldınız ben bulamıyorum internette.

zuhal müzikten almıştım

iyi günler ben de boss ve-20 almayı düşünüyorum ama sıfırını alıcak kadar param yok elimde 2. el satan varmıdır acaba facebook adresim bu lütfen bir bilginiz varsa buradan yazın

Konudaki kullanıcıların her birinin değerli görüşlerine ihtiyacım var. Boss ve-20 kullandım ama voicelive play ile ilgili fikrim yok ve merakda ediyorum bu sefer voicelive alsam diyorum.

Boss ve-20'mi yoksa Voicelive Play'mi?