• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

böyle bir org çalmak varmı??????

Cevap: böyle bir org çalmak varmı??????

sitil aynı ben aynı kaynımdada var parmakları çekme yapıyo aynı :_)

Bu arkadaş bu seri ve güzel teknigiyle ritmlere çok güzel ve çok canli şarki introlari ve alt altyapilar yazabilir bence

dikkat: bir yıldız doğuyor.

Cok basarili arkadas kutlarim,merakim su 5 saatlik bir programda ayni yorucu sekilde calma olayi ne kadar performans verecek?insallah ayni sekildedir.

Cok basarili arkadas kutlarim,merakim su 5 saatlik bir programda ayni yorucu sekilde calma olayi ne kadar performans verecek?insallah ayni sekildedir.

valla adamın çalma tarzı böyle ..öyle bir proğramda ne yapar ne eder bilemem ama, her parçada bu şekilde çalınmaz heralde ...yoksa bir heyecanı kalmaz zaten...sanırım bunu bir şhow olarak belli parçalarda yapıyor...ama bu konuda çok çalışıyor onu biliyorum ,çünki son bir yılda bu 4 üncü pa 800 ü.!!

bende ilk başta üstteki salak reklama tıkladım diyorumki nersi ilginç :)) linki sonradan gördüm,adam olayın limitinde artık yapacak bişe bulamayınca kafayı yiyo :)) süperrrr

süper çalıyor bence helal olsun

piyano tekniğini kullanmış...
birazda kirli çaldığını söyleyebilirim baskılar net gelmiyor..
sen kalk yıllarca bu işin eğitimini al .
sokak çalgıcısının nağmelerini kullan.
allahım yarabbim aklım mantığım almıyor..
yani bu şu demek..diyelimki pilot olmak istiyorsunuz egitimini alıyorsunuz.
diyelim onca geçen yıllar maddi manevi sonra kalkıyorsunuz taksi şoförlüğü yapıyorsunuz bu çocuğun yaptığıda bunun gibi bişey.
evladım çalgıcı olacaktın git romanlardan 3-5 ay ders alaydın daha iyi olurdu yazık değilmi geçen yıllara edilen masraflara..hııııı..
sen şimdi git kıçı kırık şarkıcıların arkasında tırmala evladım sen kendini
ona layık görmüşün..hadi canım allah yolunu açık etsin..

ayrıca birde bu çocuğu fazıl sayla mukayese eden bazı andavallar yokmu valla şu memleketi terkedesim geliyoo (nokta)