• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

böyle bir org çalmak varmı??????

Cevap: böyle bir org çalmak varmı??????

Ilk defa burada izledim..
Müzigin Tamaminda ,aheng bozucu hic bir seye rastlamadim...Akip gidiyor....
Bravo..
Müthis bir müzikbilgisi oldugu kesin..
Bu hizla parcalari, arka arkaya eklerse....
Müzik Piyasasinda Hakli yerini alir görünüyor...Klavyeye hakimiyetine hayran kaldim...
Allah yolunu acik etsin....

güzel çalıyor fakat 4. pa800ün gittiğini düşünürsek teknik olarak pek iyi yolda olmadığı ortada birde parçaları seslendirirken sözleri yarım bırakıp çaldığı oluyor arasıra bence çalma yönünü okurken daha fazla ön planda tutmak yerine söylediği sırada sözleri tamamlamaya çalışırsa dahada iyi olur.sonuç olarak başarılı bi arkadaşımız tebrikler.

şimdi burada bazı şeyleri irdelerken türkiyede yaşadığımızı unutmamamız lazım arkadaşlar..
bakın bu arkadaşımız çok farklı bir şey yapıyor...ve kısa bir zamanda nette parlıyor ve beyazın proğramına konuk alınıyor ...
o zaman burada söylenmeye çalışılan şeylerden benim anladığım bu arkadaşın orada ti,ye alındığınımı ima etmeye çalışıyorsunuz ??eğer böyleyse ben buna inanmıyorum... ve ben bu arkadaşı farklı birşey yaptığı için çok çalışkan ve zeki buluyorum ...ve orada seyredenlerinde benim gibi düşündüğünü tahmin ediyorum.not :hakbil nıckli üyenin yazdıklarına cevaben düşüncelerimdir .

Moderatör tarafında düzenlendi:

yunus 53 ,,,,,bakın size açık ve net söylüyorum ben 20 yıldır bu işle uğraşan
profosyonel biri olarak açık ve net konuşuyorum,,,,,
yıldız mıldız falan doğduğu yok....
akıllı insan başarılı insan gider büyük orkestralarda.çalar
siz kendinizle kıyasladığınız için size çok iyi geliyor.
tabiki hakkını yememek lazım ....ama bence o alınan akedemik eğitimin doğurduğu sonuç bence bu olmamalı...sadece klavyesine hakim biri olarak aldığı eğitimin layık görmediği yerlerde kendi layık bulduğu yerlerde hayatını devam ettirecek..
size örnek amza amza diyorsunuz youtubede görüyoruz baraka şeklindeki evlerden çekilen çekimleri artık balicimi ne kullandıkları belli olmayan tip lerle yaptıkları kamera kayıtları ....neden iyi şartlarda yaşamıyor.demekki yaptığı iş ekmek o kadar
ne kadar ekmek o kadar köfte..
yıldız dediğiniz dünyaya seslenir.. mesela fazıl say (nokta)

ya tmm da :) bukadarda olmaz ya ben calarken hele bıctbendı kullanırken bıle korkuyom kırılcak dıye herıf 90 derece dondurou kırıcak tusları nerdeyse bıde hep aynı sarkı nese cnm bnı ılgılendırmez

burada arkadaşımızın yaptığı bir şhow dur arkadaşlar... sadece şhow.akademik kariyerini felan attığı ,hiçe saydığı felanda yok... hepte böyle gidecek diyede bir şey yok ...çevresinden gelen istekleri kırmayıp beyazın proğramına kadar çıkıp (zaten o proğrama çıkış nedenide üniversitelilerinde orada sürekli konuk alınmasından kaynaklıdır)hani biryerdede kendini erkenden tanıtmak istemiş olabilir ...burası türkiye... herkesin yol haritası farklı ...tabiiki çok ilginç bir olay ama fazıl sayla felanda karıştırılmasın bu olay... farklı alanlar çünki ...bu arkadaş daha çok genç... öğrenci zaten... gençliğin verdiği bir havaya kapılmış olabilir ...ama bu ömür boyu böyle gidecek böyle çalacak diye birşey yok... hem bu işin akademisinide almışsa ilerde fazıl say gibide olabilir neden olmasınki...? fazıl say kaç yaşında .?? bu arkadaşımızın önünde daha çooook uzun yıllar var.... bu çocuk herşeyi başaracak bilgi ve donanıma sahip bence ....oyüzden ben bu arkadaşın ilerde büyük bir yıldız olacağını şimdiden tahmın edebiliyorum .not:burada farklı farklı görüşler var ..ha onlarada saygı duyuyorum tabi .

siz hangi yoldan bahsettiğinizi bilmiyorum ama o yolunu çizmiş bikere.
popüler kültürün bir parçası olmuş.
birde tv ye çıktı artık onu kimse tutamaz..
reyting kurbanları arasına girdi ..
ben bu çocuğun sürecini açık söylüyorum pek parlak görmüyorum.
fazıl say ve idil Biret,gibi viirtiözlerin yolundan gidecek insan
Beethoven ve Chopin'den eserler seslendirirdi.popüler müzik değil.

türkü barlar için idaal piyanist.

siz hangi yoldan bahsettiğinizi bilmiyorum ama o yolunu çizmiş bikere.
popüler kültürün bir parçası olmuş.
birde tv ye çıktı artık onu kimse tutamaz..
reyting kurbanları arasına girdi ..
ben bu çocuğun sürecini açık söylüyorum pek parlak görmüyorum.
fazıl say ve idil Biret,gibi viirtiözlerin yolundan gidecek insan
Beethoven ve Chopin'den eserler seslendirirdi.popüler müzik değil.

türkü barlar için idaal piyanist.

(herkesin yol haritası farklı )mesela ''kısa yol..!!? :D:D