• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bu kişiye dikkat dolandıcıdır....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

piyanist_dadas

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Medeli Mc 120
Merhaba arkadaşlar daha önce konusu açıldımı bilmiyorum ama açıldıysada ben tekrarlamak adına paylaşıyorum... Bakın bu adam dolandırıcıdır...sitemizde bir çok kişiyi dolandırmıştır... Bizide dolandırdı bu adam or 700 alıcaktık bu karşımıza çıktı izmirden piyanist bi abimle parayı gönderdık orgu beklıyoz yok abı akrgoya vermedım yok abı kız arkadasım trafık kazası gecırdıde öylede böylede gitti para... Bu adam kimdir.. ?

Adı: Muhammed yusuf karahan

yaşadığı yer : ısparta yalvaç

takıldığı yer : Agora tekel

inşallah bi yardımım olur arkadaşlar... Herkeze müzikli hayırlı bol kazançlı günler...

Ekli dosyalar

• AAAAAA.jpg
    AAAAAA.jpg
    41 KB · Görülen: 270
  • CCCCCCCC.jpg
    CCCCCCCC.jpg
    82.8 KB · Görülen: 267
  • DDDDDD.jpg
    DDDDDD.jpg
    55.2 KB · Görülen: 274
Cevap: Bu kişiye dikkat dolandıcıdır....

Offf offf bu adam bunca ınsanın ahını aldı (bende dahil. )bu kadar ınsanın hakını nasıl ödeyeceksın bakalım yusuf efendı bu dunyanın bırde öbur tarafı var unutma....

Evet daha once acıldı konu ve aynı resimler var nasıl oluyor bu iş arkadaşlar ?

hocaamm dıkkat edılsın dıye tekrar paylaşmak istedim... sinan abim de saolsun resım atmıs ordan aldım resımlerı

2 gün önce sinan abimizin açtığı konuyu okumuştum ve bugün tekrardan bu konuyu okuyunca benim üniverste arkadaşıma face den link i mesaj attım.
Yalvaçta oturuyo arkadaşım ve orasının küçük bir yer olduğunu söylerdi hep bana. Arkadaşımdan mesaj gelirse paylaşıcam burda.En azından evini falan biliyorsa daha iyi olur madur arkadaşlarımız için polise adres bile gösterirler..

arkadaslar bu sahis benide dolandirdi 4 tane yanik hoparlor satti bana. gittim yalvaca bulamadim arastirdim nerde oturduguna dailr biraz bilgi topladim sahis okul sitelerinde stat apartmanında oturuyormus ptt de calisan bayan soylemisti yalvac universitesinde ogrenciymis cok sahtekar ve serefsizin birisidir

bende bunun numarasi adresi vardi ama yirttim attim hatirlarsam bilgilendiririm aklimdaki kalan adresi zafer mahallesi stat yanı okul olmasi lazim yalvac kucuk bir yer gittim gordum kime sorarsaniz gosteriyor ben ugrasmadim bulabilirdim gittigimde cok sinirliyim 500 lira icin adam oldururum diye ustune dusmedim klavye alan arkadas sen oldurebilirsin hakediyor bu adi cunku

arkadaşlar muhammed yusuf karahan adlı dolandırıcının numarasını buldum buyurun... 05449136512 ben gereken şikayeti yaptım... ilgili yerlere sizde bu adamla bu numaradan irtibata geçebilirsiniz.....

canlarım bu şerefsiz banada yamaha s650 diye boş kılıf göndermişti sonrasında parayı geri gönderdi ancak bunu tanıyan ısparta yalvaçta sürekli olarak aras kargoyu kullanıyor ve oradikeler bu şahısı tanıyor bende oradan bilgilerini aldım hatta ıspartaya gidecektim ama parayı gönderdi ben savcılığa vermiştim bunu beni defalarca aradı şikayetimi geri alayım diye sonrasında ne olduğunu hiç merak etmedim eğer bunu tekrar yaptıysa elimdeki bütün imkanları kullananarak size yardımcı olurum çünkü söz vermişti.Eğer bu yazıları okuduysa o iyi anlamıştır..

AKILLI OL!!!!!!!

Bu kadar kişiyi dolandırmış , nasıl kursağından geçiyor böylelerinin anlamıyorum!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...