• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bu robot ayağı istiyorum

jembeycem

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus-korg 3x pro
Bunu çok istiyorum taksime gittim almaya bitmişti yine gelicek internette bazıalrı 450 tl sitiyor buna bazı yerler 250 tl anlamadım ama çok güzel...

Ekli dosyalar

• admin4937.jpg
    admin4937.jpg
    15.6 KB · Görülen: 222
Cevap: Bu robot ayağı istiyorum

Sahnede sabit duracaksa mesele yok. Taşımak için oldukça ağır bir model. 90'lı yıllarda kullanmıştım. Kullanmayı bırakma sebebim ağırlığıydı.

araba var gittiğim düğün salonlarında çok kızıoyurm bi kaç katlı oluyor yok ordan nota sehpam alnıyor falan en iyisi böle bişey

kardeş bu ctt modeli ve 500 tl fiyatı var ben eralp aldım çift katlı mikrofonlu ve 150 tl. ben de org tek üst katına da pleksi bir parça kestircem 40x 75 cm oraya da vocal aletimle laptopunu koyacağım sen de bu fikri düşünebilirsin.

Bunu çok istiyorum taksime gittim almaya bitmişti yine gelicek internette bazıalrı 450 tl sitiyor buna bazı yerler 250 tl anlamadım ama çok güzel...

konig meyer spider modelini al biraz pahali 500 tlnin usunde sanirim guzel sehpadir

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri