• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bu YAYLI KEMAN kimde var? vallahi asik oldum yaaa

• Konbuyu başlatan ilkay1
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 14
  • Görülen : 4K

ilkay1

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
Sayin profesyonel abilerim, ben bu yayli kemana asik oldum buna benzer yayli ses olan set varmidir acaba ve adi nedir? eyer varsa gözünüzü seveyim bu yayliyi yada icinde bu sesten olusan setiniz varsa buraya yüklermisiniz:eek:
cok sevinirim ustalarim.

SAYGILARIMLA

Cevap: Bu YAYLI KEMAN kimde var? vallahi asik oldum yaaa

LA Scoring Strings Library VSt si bu büyük ihtimalle...

evet La Strings.
Çok iyi editlemiş ama legatoyu biraz fazla kaçırmış gibi

Ne biçim yaylılar ya on numara pa 800 e olur mu bunlar acaba

LA Scoring Strings Library VSt si bu büyük ihtimalle...

Hocam sunu biz amatörlerin anlayacagi dilden de bi anlatsan diyordum hani:eek: pa 800 de olurmu olmazmi,olmazsa buna yakin bir yayli yada set yokmudur acaba?:confused: valla bunu dinledikten sonra bizim simdiyekadar pa800 de calan tüm yaylilar teneke gibi gelmeye basladi kulagima yaaa, bu olmazsa org calma hevesim bile yatar valla:(

Hocam sunu biz amatörlerin anlayacagi dilden de bi anlatsan diyordum hani:eek: pa 800 de olurmu olmazmi,olmazsa buna yakin bir yayli yada set yokmudur acaba?:confused: valla bunu dinledikten sonra bizim simdiyekadar pa800 de calan tüm yaylilar teneke gibi gelmeye basladi kulagima yaaa, bu olmazsa org calma hevesim bile yatar valla:(

Haklısın :)

yok arkadaslar,ben org calmaktan istifa ediyorum biz ne teneke seslerle ugrasiyomusuzda haberimiz yokmus he he :) :)

Acaba diyorum bendemi bir acayiplik var :) bana o kadar da abartılacak bir şey gelmedi bu..Az önce uğraşırken buna benzer bir yaylı yaptım ama kaydetmedim tabi,alıştırma maksatlı uğraşıyordum..Fakat bu kadar hoşunuza gitmiş madem bu tonu dinleyerek bir şeyler yapayım..

Aslında böyle arabeskvari yaylı geçişleri pek sevmem :) ama olsun..

Acaba diyorum bendemi bir acayiplik var :) bana o kadar da abartılacak bir şey gelmedi bu..Az önce uğraşırken buna benzer bir yaylı yaptım ama kaydetmedim tabi,alıştırma maksatlı uğraşıyordum..Fakat bu kadar hoşunuza gitmiş madem bu tonu dinleyerek bir şeyler yapayım..

Aslında böyle arabeskvari yaylı geçişleri pek sevmem :) ama olsun..

Mesut hocam etme eyleme gözünü seveyim eyer buna yakin bir calisma yapabiliyorsan yada yaptiysan bir demomu gönderiyon bi sesmi yoksa setmi neyollarsan yolla yeterki tam olmasada buna yakin bir calisma olsun gözün yagini yiyem ustam:eek: