• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bürün pa500 versiyonları için( türkiye, ory vs.) 1.19 güncelleme dosyası ve anlatım

serkan9925

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa500tr
Değerli müzisyen arkadaşkalarım.
Korgpa' nın kendi sitesinde yayınlanan 1.19 sistem güncellemesi yapmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki talimatları uygulayarak dosyayı yükleyebilirler. korgun sitesinden kurulum talimatının çevirisini yaparak yapacağım.
Öncelikle kurulumu yapmadan önce setinizin kopyasını almayı unutmayın.

İndirdiğiniz dosyayı sd karta atın. Ne olur ne olmaz diye sd kart içindekilerin kopyasını bilgisayara atın ve sd kartı pa500 ile formatlayın sonra sadece güncelleme dosyasını rardan çıkararak karta atın.

şimdi geldi yüklemeye.

Bu dosya set şeklinde ya da backup şeklinde yüklenmeyecektir. dosya uzantımız “.PKG”

Orgu kapatın.
sd kartı orga takın
intro 1 e basılı tutarak orgu açın.
Dosyasının yüklenmesine başlar ve "Yükleme paketi ..."
mesajı ekranda görüntülenir. Bir süre sonra, bir
ilerleme çubuğu yükleme ilerlemesi gösterecektir
İşlem bitince orgu kapatın.
artık sisteminiz 2009 güncellemesi olan 1.19 ile başlar.

NOT: Pa500 dışında araçlara( PA 80, PA 800 VS) bu Operatif Sistemi yüklemeye kalkmayın!

DOSYAYI İNDİREBİLECEĞİNİZ ADRES:
(BEN YÜKLEMEYE ÇALIŞTIM BURAYA AMA HATA VERDİ)

EN ÜSTTE Operating System - All Models VAR
ONUN ALTINDAKİ "Pa500_os_v119.zip" DOSYASINI İNDİRİYORUZ.
DOSYANIN İÇİNDE İNGİLİZCE OLARAK DOSAYNIN KURULUMU ANLATILIYOR.
BEN ORDAN TÜRKÇEYE ÇEVİRDİM.

SAYGILAR...

Cevap: Bürün pa500 versiyonları için( türkiye, ory vs.) 1.19 güncelleme dosyası ve an

sen yükledin mi abi ne gibi bi değişiklik var ki?

Cevap: Bürün pa500 versiyonları için( türkiye, ory vs.) 1.19 güncelleme dosyası ve an

ben yüklemedim henüz orgumu erzuruma gönderdim orda öğretmenim 2 gün sonra kavuşacağım ve o zaman yükleyeceğim.
Yenilikler vardır sanırım sonuçta güncelleme yapıyor.
Kullanma klavuzunda güncellemelerle orgunuz eskimeyecek şeklinde bir ibare vardı.
ayrıca kurulumun klavuzda korgun sitesinde ki kurulum talmatına göre yapılması gerektiği yazıyordu

ben yüklemedim henüz orgumu erzuruma gönderdim orda öğretmenim 2 gün sonra kavuşacağım ve o zaman yükleyeceğim.
Yenilikler vardır sanırım sonuçta güncelleme yapıyor.
Kullanma klavuzunda güncellemelerle orgunuz eskimeyecek şeklinde bir ibare vardı.
ayrıca kurulumun klavuzda korgun sitesinde ki kurulum talmatına göre yapılması gerektiği yazıyordu

valla biri yüklemeden yüklemiyim hocam bide yanlış bişey yaparız yükleyin bakalım ne deiğişiklik olucak :)

tamam kardeşim ben yükleyince haberdar ederim sizi

daha sonra da yeni backup dosyasını kurmak yeniliklere neden olabilir çünkü bu backup versiyon 1.19 için onu da indirebileceğiniz yer aynı sayfada

Pa500 Turkiye

Turkiye v. 1.19 Pa500_res_turkiye_v119.zip ADLI DOSYADIR. BU GÜNCELLEME DEĞİL MÜZİKAL DOSYASI YANİ BACKUP DOSYASI

selam herkese.. ben sorunsuz şekilde yükledim OS dosyasını.. org açılırken versiyon 1.19 olarak yazıyor ama nedense parantez içinde hala 2008 yazıyor.. şimdilik orgda herhangi bir değişilkik yada sorun fark etmedim.. eski setim, sesler ve ritimler aynen duruyor..bilgi için teşekkürler.. saygılar..