• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

buyrun pa600 setim

tellisaz

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900,bağlama
bu set ersin beyin pa800 setinin pa600 e uyarlanmış şeklidir.pa600 aldıktan sonra 3 aydır bu set üzerinde ekleme düzenleme yaparak bu hale getirdim.yurdun her köşesine hitab edecek şekildedir.kendi pa600 ümde şu an kullanmaktayım.güle güle kullanın(setteki sesler ritimler tamamen ayarlıdır)

başka link

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: buyrun pa600 setim

eline emegine saglık ustad

paylasım için tesekkürler.

Ya şimdi bu setin neresiyle düzenleme yapılmış ki ersin beyin seti bu setten bin kat güzel ve iyi ... Tmm emek vermiş ola bilirsin ona lafım yok ama piyasa setini alıp ta işim değiştirerek piyasaya surenlere bozuluyorum.. ya arkadaşlar yapmayın kimsenin de boşuna vaktini çalmayin iki bir şey ekleleyipte 3 ay uğraştım beş ay uğraştım muhabbetine girmeyelim... Lütfen... Setle 3 ay uğraştım ok kabul ediyoz doğrudur birtane ritime kaşık zill vs vs pet denen birşey yok... İnsan efekti öyle.. indirecek arkadaşlar zaman kaybı boşuna indir sil yapmayın.. bu benim fikrim... İndirip deniyeceklerde denesin görsün...

Sanırım yeni üyesin ben 11 yıldır bu sitedeyim ve ilk xd9 dan bu yana bir sürü paylaşımla iyi kötü siteye katkıda bulunmaya çalışıyorum.Ersin beyin 64 mb lik setini 88 mb olacak şekilde işlemişim kendimce ve Ersin beye de emeklerinden ötürü defalarca teşekür etmişim kendisine.Burada yorum yaparken daha seviyeli bir şeyler yazmaya çalış ve hemen kendi uğraştığın seti paylaş ki bu şekilde konuşmak için azıcık hakkın olsun.bekliyorum

Sanırım yeni üyesin ben 11 yıldır bu sitedeyim ve ilk xd9 dan bu yana bir sürü paylaşımla iyi kötü siteye katkıda bulunmaya çalışıyorum.Ersin beyin 64 mb lik setini 88 mb olacak şekilde işlemişim kendimce ve Ersin beye de emeklerinden ötürü defalarca teşekür etmişim kendisine.Burada yorum yaparken daha seviyeli bir şeyler yazmaya çalış ve hemen kendi uğraştığın seti paylaş ki bu şekilde konuşmak için azıcık hakkın olsun.bekliyorum

ustam takma kafana,admin timurda bilir ya ben bu site kuruldu kuralılı burayı takip ederim ve kim aktif kim yardımcı kim hoşgörülü kim yardımı sevmez hemen hemen hepsini çözdüm,ve dediğin gibi sen yardımsever bir üstadsın ,arkdaşımız işin dozunu biraz kaçırmış aslında hep derim müzisyen insan duygulu hoşgörülü kibar insandır diye,arkdaşımızında öyle olduğunun kanaati içindeyim sadece olayı güzel yorumlayamamış,set için ayrıca teşekkür ederim,şahsım adına ben ritm yazan sampler ses yazan biri değilim ama şu bir gerçek set edit işleri çok zaman alan işlerdir ben orgu aldı alallı hala daha bitmedi yani istediğim gibi olmadı ne kadar gece uğraştığımı bir yaradan birde hanım bilir,o yüzden set paylaşan arkadaşlarımıza gerçekten hoşgörülü davranalım arkadaşlar çünk, kolay iş değildir,elbet ki birinin beğendiğini başka biri beğenmez ama beğenmesek bile bunu aşağılarcasına yapmayalım,zaten piyasada set edit işleri ile uğraşan çok az üstad var onlarıda küstürmeyelim lütfen,sağlıcakla kalın,saygılar...

ustam takma kafana,admin timurda bilir ya ben bu site kuruldu kuralılı burayı takip ederim ve kim aktif kim yardımcı kim hoşgörülü kim yardımı sevmez hemen hemen hepsini çözdüm,ve dediğin gibi sen yardımsever bir üstadsın ,arkdaşımız işin dozunu biraz kaçırmış aslında hep derim müzisyen insan duygulu hoşgörülü kibar insandır diye,arkdaşımızında öyle olduğunun kanaati içindeyim sadece olayı güzel yorumlayamamış,set için ayrıca teşekkür ederim,şahsım adına ben ritm yazan sampler ses yazan biri değilim ama şu bir gerçek set edit işleri çok zaman alan işlerdir ben orgu aldı alallı hala daha bitmedi yani istediğim gibi olmadı ne kadar gece uğraştığımı bir yaradan birde hanım bilir,o yüzden set paylaşan arkadaşlarımıza gerçekten hoşgörülü davranalım arkadaşlar çünk, kolay iş değildir,elbet ki birinin beğendiğini başka biri beğenmez ama beğenmesek bile bunu aşağılarcasına yapmayalım,zaten piyasada set edit işleri ile uğraşan çok az üstad var onlarıda küstürmeyelim lütfen,sağlıcakla kalın,saygılar...

Sevgili okan ben asla kızmam çok hoşgörülüyüm zaten yaş52 bu işler benim için hobi.Ancak eleman fazla küçümseyici konuşmuş ben nasıl Ersin beyin setine benim derim.zaten açıklamada var.ben sadece yaklaşık 30 mb data yüklemişim buda setin yaklaşık üçte biri,seti bizim buralara uygun hem karadeniz hem erzurum ağırlıklı yapmaya çalıştım.tulumlar bağlamalar elektrolar ekledim çeşitli kitlerden 3-4 tane pad yazdım kemal sunal vs,ritimleri başlıklar altında topladım performans sesleri orgun çalışma sistemine göre nefesli yaylı telli olarak fabrika datasına paralel yeniden grupladım 2-3 tane yöresel ritim yazdım pek çok türkü ritmini zenginleştirdim ve bunların heepsini kendi zevkime göre yaptım zaten bu cihazı evde zevkime çalıyorum.Selamlar

çok güzel zaten şu an indiriyorum , banada şöyle 6 8 halay lazım birde güzel bir 2-4 halay bulamadım ,belirttiğiniz gibi her yöreden varsa çoğunluk halay çalacağım düğünlerde sizn setinizi kullanırımü,saygılar üstadım ALLAH a emanet olun.

çok güzel zaten şu an indiriyorum , banada şöyle 6 8 halay lazım birde güzel bir 2-4 halay bulamadım ,belirttiğiniz gibi her yöreden varsa çoğunluk halay çalacağım düğünlerde sizn setinizi kullanırımü,saygılar üstadım ALLAH a emanet olun.

okan üstadım bir çok set denedim senin istedigin ritimler murat koç sette var en iyi saund a sahip set o bu yukarıdaki setide indirdim yükledim saund çok kötü geldi belki orgtan olabilir diye düşünüyorum yoksa bu sekilde kimse set kullanmaz

Şimdi arkadaşlar burada ben kimseye kotusun söylesin muhabbetine girmedim girmemde bu yukarıdaki setle ne eklenmiş ne yapılmış ne düzenlenmiş bana onu söyleyin hatta daha da bozulmuş çünkü ersin beyin seti bu şekil bi set deyilki bu seti indir orga yükle düğüne git sıradan bi set... Benim demek istediğim olay burada bir paylaşım yapılıyorsa ve çok güzel paylaşım yapanda var saygın sonsuz..buradaki herkese ama bir iş yapıyorsanız bir seti alipta bir iki bişey eklwmeyle paylaşım yapılıyor.. millette iyi bişey gibi indiriyor ki bilindik set yalanmi... Buradaki hemen hemen her seti indirip denedim yeminle butun setler bir biriyle aynı belki indirip deniyen diyer arkadaslarda aynı fikirde... Olay bu şekil olacağına farklılık olsa iyi olmazmi bu kadar uğraştım 1 yıl uğraştım 5 ay uğraştım diyenlere söylüyorum... Haksız mıyım... Ama bir söz var herkes bildiğini okur... Bizlerikide o hikâye ... Ama Yasin ustanın gerek burda 600 için olsun gerekde 800 yeni seti olsun 10 numara ben uğraşma die buna derim ... Kimsede kirilmasin. Fikrimi söylüyorum ... Birde her yoreye hitap ediyor demiş abi .. valla her yoreyle bir alakası bile yok ben afyonluyum nerde kırık hava nerde tabandan nerde kaval ritimleri ... Neyse ben sadece dediğim gibi fikrimi söyledim indirenler indirsin işlerine yarar belki...
Setinizi bekliyorum