• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Çalıntı cihazlar,okuyun lütfen

Cevap: Çalıntı cihazlar,okuyun lütfen

Şu devirde dostluk kavramı çok zor hale geldi çook arkadaşlarıma emanet org verdim parasını almadan kargoyla org sattım parasını teslim etmeden org satın aldım şükürler olsun bi sorun yaşamadım umarım yakın zamanda bulunur

Şu devirde dostluk kavramı çok zor hale geldi çook arkadaşlarıma emanet org verdim parasını almadan kargoyla org sattım parasını teslim etmeden org satın aldım şükürler olsun bi sorun yaşamadım umarım yakın zamanda bulunur

Bunun garantisi yok ki. Yaptığınız son derece riskli ve tamamen kumar. Bir olmadı iki olmadı 10 kere yaptınız sıkıntı olmadı, ama sonuncuda olur allah korusun, nihayetinde klavye bu 2000-3000 liralık aletler. Aman dikkat. Ben paramı cebime koymadan satmıyorum :) Arabamı sattım mesela parasını cebimede değil direk götürdüm adamı bankaya yatırttım. :D

Neyse

Esasında bu çalıntı cihazlar ile ilgili ayri bir sayfa olsa ve seri numarası olanlarda oraya yazılabilse...

Bunun garantisi yok ki. Yaptığınız son derece riskli ve tamamen kumar. Bir olmadı iki olmadı 10 kere yaptınız sıkıntı olmadı, ama sonuncuda olur allah korusun, nihayetinde klavye bu 2000-3000 liralık aletler. Aman dikkat. Ben paramı cebime koymadan satmıyorum :) Arabamı sattım mesela parasını cebimede değil direk götürdüm adamı bankaya yatırttım. :D

Neyse

Esasında bu çalıntı cihazlar ile ilgili ayri bir sayfa olsa ve seri numarası olanlarda oraya yazılabilse...

çevremde kanı bozuk insanlar yok şükür dışardan kimseyle alışveriş yapmıyorum hep tanıdıklarla bu yüzden sıkıntı yaşamıyorum saygılar.

öncelikle geşmiş olsun.

memlekette at oynatan rüşvetcilerin kanunla korunduğunu gördüğümde açıkçası hırsızlığa, haydutluğa, çalmaya çırpmaya yorum yapmak dahi boş geliyor. bir yanda sıfırlayanlar, bir yanda milletsin a... sına küfredenler.. sonucunda baş edilen zirveye çıkarılan yine onlar. dün başkalarının cihazı, bugün senin cihaz, belki ileride benim KORG çalınıp gidecek. bu pervasızlığın değişmesi sadece temenni olarak kalacak.