• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

casio at-5 nasıl bir cihaz?

hazargozlum

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
iyi günler casio at-5 nasıl bir cihaz? 2. eli ne kadar eder kullanan arkadaşlar varsa lütfen yazsınlar.

Cevap: casio at-5 nasıl bir cihaz?

bilen varsa cevap yazsın arkadaşlar

denedim kardeşim pek iç açıçı gelmedi bana hobi için alıyorsan a300 tr v2 öneririm at-5 ten çok üstün ritim ses olarak bana göre ...

Yamaha A300tr küçük bir devdir. Anfiden ses çıkışı çok temiz gelir. Değişik ritimler bulup yükleyebilirsiniz. Casio ile uğraşmak lazım, hazır ve çok sayıda türk ritmi bulmak mümkün değil. Tuşları piyano tuşu gibi ama içleri boş ve hafif. Kendiniz ritim yazabilirseniz casionun imkanları daha geniş. Yamahanın da tuşları oyuncak gibi malesef.:)

Valla bi arkdşım almıstı 1300 tlye at3 beyenmedi 700 tl ye satamadı aleti hala duruor pişman olmayın sonra pek alıcısı yok

a300tr v2 yi 1yıl kullandım,mükemmel bir alet ritimler çok şahane,yanlız sesler çok zayıf,bu alet şuan üretimdemi bilmiyorum ama ritim modifikasyonun yanında birde ses modifiyesi yapılsaydı piyasının en iyi aleti olurdu tartışmasız

a300tr v2 yi 1yıl kullandım,mükemmel bir alet ritimler çok şahane,yanlız sesler çok zayıf,bu alet şuan üretimdemi bilmiyorum ama ritim modifikasyonun yanında birde ses modifiyesi yapılsaydı piyasının en iyi aleti olurdu tartışmasız

aynen kardeşim ritimler şahanede ses geçişleri biraz uğraştırıyor ama olsun fiyatına göre olcak o kadar ...

casio at3 ün saundları a300 e 1000 çeker a300 oyuncak kalır bende at3 var orgdan memnunum

internette izlemiştim banada pek iç açıcı gelmedi

kesinlikle alma