• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

casio at-5 nasıl bir cihaz?

Cevap: casio at-5 nasıl bir cihaz?

hocam cihaz çok güzel sesler çok canlı a300 yanında oyuncak kalır bende var sıfır kadar temiz garantili almayı düşünürsen 0531 787 44 80 numaram

ya kardeşim o orga o parayı vereceğine2. el ketron xd9 al her işini görür yada ne bileyim yamaha a 1000 al korg biraz pahalı gelebilir o yüzden bir şey diyemeyeceğim

bnde at5 var kullanma kılavuzu koyboldu türçe kısımlarının fotokopisini bana gndrr misn zor durumdayım

bnde at5 var kullanma kılavuzu koyboldu türçe kısımlarının fotokopisini bana gndrr misn zor durumdayım

mustafa26mustafa hocam sözüm sana değil yanlış anlama. casio marka bir orga ne ses ne ritim nede teknik bilgi bulamazsın o paraya ikinci el bir klavye al. a1000, ketron xd9, korg pa50, vb.. en azından aldığın aletin teknik sorunu olmaz bu saydığım aletlerin herbirine sayısız ses ritim vs bulman mümkün... tıpkı reklamdaki gibi ''casio kolay alırsın zor satarsın çok çekersin'' :) saygılar sevgiler...