• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ChordSolo altyapı seslendirme BARON_ Demo ikimiz bir fidanın

• Konbuyu başlatan BARON_
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 43
  • Görülen : 9K
Guzel bir calisma olmus her iki emegi gecenleri teprik ederim.

Baron kardes sesin harika benim cok hosuma gidiyor sitedeki yorumlarini takip ediyorum.
Artik karar aldim 25 yil sonra bende acilim yapacagim. Suan ilk isim en kisa zamanda bir org almak ve hemen ogrenmek :) Gerci solagim ama sazda sol saz alabiliyorsun org da nasil olacak bu is cok merak ediyorum ve siz ustadlarima soruyorum Org da nasil oluyor solak birisi org calar zannediyorum. Ben kafayi koydum Allahin izniyle basaracagim.

Saygilar

abim çok sağol o güzel yürekten gelen yorumların için evet abim istedikten sonra sağ el sol el diğe bir sey yok insallah abim kısa sürede istediyin orgu alıp en güzel şekilde hersey güzel yüreğine göre olur sevgi ile kal herdaim...

Merhabalar. Valla ikiniz de bu işi aştınız, bizi kıskandırıyorsunuz. Her ikinizin de emeğine sağlık. Bahadır zaten farklı bir tarz denemişti. Sadece tempo biraz hızlı ama dedim ya o farklı bir tarz denemişti. Böyle hızlı bir tempoya bu şekilde okumak zordur ama çok iyi başarmışsın. Tekrar her ikinize de teşekkürler. Ayrıca bu dostluk ve paylaşım hepsinden de muhteşem. Adamlar bir parça için bir ay stüdyoya giriyorlar. Demekki size o imkanın yarısı sağlansa, piyasadaki sanatçıları süpürürsünüz valla. Kolay gelsin.

çok sağol abilerin gülü o güzel içten samimi yorumun için evet elimizdeki imkanlar belli ama şuda var yürekten yaptıktan sonra bir şeyleri alet imkan da asılıyor abi yüreğini koymadıktan sonra bu işe yada her işe alette en son tenoloji de olsa iyi şeyler çıkmaz ortaya yürek şart bu işlerde abim yalnız senden hala çalışma bekliyorum aslında çok güzel işler yaparsın ama seni yani benim hissettiyim bir şey sıkıntıya düşürüyor abim sal kendini biz burda dosttuz abi kardeşiz kimseyede bir şey ıspatında değiliz bu yüzden çekinme demonu yap paylaş abim sevgi ve saygılarımı sunuyorum sevgi ile kal abim herdaim...

Moderatör tarafında düzenlendi: