• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

çift kit gw8 setimi paylaşıyımmı???

bydjmehdi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800, gw8
slm kimse yok sa hiçte paylaşmaya gerek yok sete ihtiyacı olan varsa paylaşacağım eğer ki gw8 ci kimse yoksa admin gw8 paylaşımını kapat bari ama eminim vardır gw8 ciler.... yakında çok yakında çift kitli gw8 setimi paylaşacağım... gw8 burda tek tabancadır

Cevap: çift kit gw8 setimi paylaşıyımmı???

iyi olur üstad bekliyoruz seti

tamam abi sırf senin için paylaşacağım demekki diğerlerinin sete ihtiyaçları yok ama görecem bakalım indirenleri ve yorum yapıp teşekür edeni zaten egerki indirip te bir bir teşekürü çok görüyorlarsa canları saolsun abi seti şuan tamamlamaktayım set içeriğini söyleyecem 2-4 ler çiftetelliler bir kaç vahde kemik tarzı ve sonra isteğe göre diğerlerini paylaşacağım hatta bir konu açacağım ritim istekleri diye saygılar....

Simdiden tesekkur ederim kardesim kendi adima . Gw8 emektarisin valla helal olsun
sana keske bende birseyler yapabilseydim.

nedemek hocam ben sadece gw8ciler burdamı diye toplanak burda konuşulsun diye ve 2 kitli setimi paylaşmak için burlardayız....

slm kimse yok sa hiçte paylaşmaya gerek yok sete ihtiyacı olan varsa paylaşacağım eğer ki gw8 ci kimse yoksa admin gw8 paylaşımını kapat bari ama eminim vardır gw8 ciler.... yakında çok yakında çift kitli gw8 setimi paylaşacağım... gw8 burda tek tabancadır

dostum bende bu durumdan çok şikayetçiyim. Cihaz bana göre çok iyi, hobi amaçlı kullanıyorum ama yeterli desteğin verilmediğini düşünüyorum. Paylaşımın için şimdiden teşekkürler.

elbette var ama herkes bi köşeye çekilmiş duruyo herkes elindeki gw8 ses ve ritimleri paylaşsa gw8 ölmese diyorum güzel alet selamlar

Bende Roland GV8 var aama yeni aldım çok zorlanıyorum kullanırken

çok iyi olur bekliyoruz arkadaşım sağol

2 sene önce büyük bir hevesle aldım ancak kullanamadım kapalı halde kurs alıp öğreneceğim günü bekliyor.öyle bir güzellik yaparsan aylardır açmadığım klavyeyi öğrenmeyi denerim tekrardan.teşekkürler.