• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Çok Acil Arkadaşlar . Lütfen Yardımlarınıza Ihtıyacım war.

YiGiTMuZiK

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800 & KORG M3
Selamun aleykum hocalarım ...
Startech Crazy Küp Anfi Kolonlarn tiz yerınden ses gelmıyor kac tane kolon denedım kolonlar yanık olamz sanırım ... Sorun anfının tızlerınde ne yaptıysam olmadı bı anda kınanın sonlarına dogru kolonlardan tız sesler gıtdı eve geldım baska kolonlar denedım onlardada aynı gobekten gelıyor ancak tızlerden ses yok sorun anfıdemı arkadslarr ne kadara yaptırabılırım cok acill lutfen.

Cevap: Çok Acil Arkadaşlar . Lütfen Yardımlarınıza Ihtıyacım war.

Selamun aleykum hocalarım ...
Startech Crazy Küp Anfi Kolonlarn tiz yerınden ses gelmıyor kac tane kolon denedım kolonlar yanık olamz sanırım ... Sorun anfının tızlerınde ne yaptıysam olmadı bı anda kınanın sonlarına dogru kolonlardan tız sesler gıtdı eve geldım baska kolonlar denedım onlardada aynı gobekten gelıyor ancak tızlerden ses yok sorun anfıdemı arkadslarr ne kadara yaptırabılırım cok acill lutfen.

Potlar tozlanmış olabilir hocam potları değiştirin düzelir pek fazla maliyetli olmaz diye düşünüyorum

Cevap: Çok Acil Arkadaşlar . Lütfen Yardımlarınıza Ihtıyacım war.

Wallahi bu ürünün firması öyle bir firma ki Türkiye de 2. bir eşi ve benzeri yoktur. Fabrikası İstanbul Kuledibi'nde dir götür. adamlar garantisi bitmiş olsa bile maliyetine sana tamir eder verirler korkma 40 - 50 TL geçmez. Kimseye elletme götür yaptır. Sanırım senin çıkışlar da problem var. Aşırı yüklendi isen bir sıkıntı yaratmıştır. Geçmiş olsun Saygılarımla,