• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

cok acil yardım pa800

Cevap: cok acil yardım pa800

slm arkadaslar sorun çözüldü ne pıtcbender ne ram ne set nede sıstem sorunuymus aletın ıcındeki parçalarda temazsızlık varmıs kasa oynayınca yanı sallanınca sesler kayıyor parçalar düzgün temas etmediği ıcın yarın alıcam dtl den orgumu ilgilenen herkeze çok çok tesekurler.

pa800 çok özellikli ve bir o kadarda kalitesiz bir org o yüzden böyle arızalar oluyor
ama yaptığı işler arızalarını önemsetmiyor heralde

benim pa 800 korgumun icinde bir set var ama ben emo set yuklemek istiyorum nasil yapayim

ben vetule nasil silecem

bu pa 800 arızaları bitmez sat kurtul bence bakire kız gibi üstüne çekedini atsan hamile kalıyo

aynen arkadaşlar pa800 sorun yaratıyor bu gün sende yarın başkasında olacak çin malı telefon gibi görüntü işlem güzeldir aldanırsınız çift hatlı bilmem ne ya satın kurtulun ayrıca ayrıca
bu pa 800 arızaları bitmez sat kurtul bence bakire kız gibi üstüne çekedini atsan hamile kalıyo
benzetmesi tam oturdu diyebilirim bence ketron yada gem al derim önereceğim klavyeler gem genesys ketron xd9 x1 sx3000 vega yada korgun en ideal olanı pa1x başkada piyasada kral klavye yok
ayrıca emo set yüklemek isteyen arkadaşım emo bord yada emo usb yi direk emo music den alıyorsunuz sıfır fiyatları 600tl 2, el fiyatları 300tl civarı diye biliyordum bende emo bord vardı gerçekten eski olmasına ragmen piyasanın en süper seti diyebilirim o darbukaları hala unutmuş değilim ama onları adam gibi cihazda dinlemek kısmet olmadı genellikle camii anfisi ile çalışıyordum :D

ya bılmıyorum aldık artık bakalım allah sonumuzu hayır etsın inş dağa sorun cıkarmaz bu arada bende emo set ın krığı var ıstersen gönderebılırım hocam gercı sıtede de mevcut bak bulamaz san tekrar yaz gönderirirm ama ıstersen göktuğ set veya besbur set ı bı dınle öyle karar verırım ben suan besbur kullanıyorum ondan öncede emo vardı besbur bıraz dağa her yöreye hıtap edıyor gıbı geldı bana ama zevk senın hocam. (bu arada ceket benzetmesıne koptup :D aksı gıbı orgum soft case nın ıcınde bu gecede ceketımızı üstüne koydum :D inş bır sıkıntı olmaz gercı benımkı bozuldu ama :))

Geçtiğimiz hafta kullanılmış bir pa800 aldım içerisinde yüklü olarak gelen set bazen kilitleniyordu bende internetteki bilgilerle orgumu düzeltmek istedim format, yeniden yükleme v.s gibi. Nette belirtildiği gibi önce Pa800_Format.pkg dosyasını yükledim önce "please wait" uyarısını daha sonra "SYSTEM Format completed" uyarısını verdi ve orgu kapatıp açtım ikinci adımda malum Pa800_os_res_v201.pkg dosyasını yüklerken önce "please wait" uyarısını sonrasında "Chacking Package" son olarakta sanki tehlike arzeder gibi kırmızı yazılarla "SYSTEM NOT FOUND" uyarısını aldım ve beceremedim. En başından bir kez daha denedim ama nafile. Bir öneriniz olursa sevinirim.

Geçtiğimiz hafta kullanılmış bir pa800 aldım içerisinde yüklü olarak gelen set bazen kilitleniyordu bende internetteki bilgilerle orgumu düzeltmek istedim format, yeniden yükleme v.s gibi. Nette belirtildiği gibi önce Pa800_Format.pkg dosyasını yükledim önce "please wait" uyarısını daha sonra "SYSTEM Format completed" uyarısını verdi ve orgu kapatıp açtım ikinci adımda malum Pa800_os_res_v201.pkg dosyasını yüklerken önce "please wait" uyarısını sonrasında "Chacking Package" son olarakta sanki tehlike arzeder gibi kırmızı yazılarla "SYSTEM NOT FOUND" uyarısını aldım ve beceremedim. En başından bir kez daha denedim ama nafile. Bir öneriniz olursa sevinirim.

hocam doğru dosyayı yüklediğinize eminmisiniz,system not found demek system dosyası bulunamadı gibi bir hata yazısıdır,

size birinin yardım etmesi gerekir hocam formattan sonra ekranın dokunmatik ayarı var aman ona dikkat edin,yanlış yapmayın,yoksa dokunmatik yanlış yaparsanız ayarladığınız gibi çalışır,ekranın yarısı çalışır yarısı çalışmaz,düzeltmeside baya bi zaman alıyo,buna çok dikkat edin,