• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Çok Yakında GW8/EXR40-46or/EM55or Rtim Setim Ücretsiz Olarak Sizlerle

Cevap: Re: Çok Yakında GW8/EXR40-46or/EM55or Rtim Setim Ücretsiz Olarak Sizlerle

Şuan ki ritim listesi:

1-Çiftetelli
2-Misket
3-Oryantal

4-Halay2-4
5-Roman9-8
6-Karadeniz7-8

7-Turku4-4
8-
9-

10-

İstekleri bekliyorum.

üstadım şöyle bi darbuka olsaydı ne güzel olurdu kolay gelsin saygılar

Cevap: Çok Yakında GW8/EXR40-46or/EM55or Rtim Setim Ücretsiz Olarak Sizlerle

TSM 4/4 de olabilir hocam.
Kolay gelsin.

Hocam gerçekten büyük sevap işliyorsunuz, Roland orgum yok ama, olan arkadaşlarım var ve çok müşkül durumdalardı. Şimdiden teşekkürler, Yanlış anlamazsanız birkaç istekte ben bulunayım, sonuçta müzik evrenseldir, ve hangi klavye olursa olsun, ritim istekleride genelde aynı oluyor..

5/8 türkü ritmi
4/4 batı tarz türkü ritmi
9/8 türkü ritmi
5-16 horon alucra
2-4 standart kitle bile yazsanız (baterili süper olur)
6-8 türkü (tabip sen elleme tarzı)
halay (aynı ritimde değişik varyasyonlarda 2-4 ve 6-8 halay ritimi)

Bunlar sadece tavsiye, tekrardan emeğinize sağlık...

şimdiden çoook teşekkürler ALLAH razı olsun düşünmen yeterli arkadaşlara hayırlı olsun:)

Hocam slow tr düşünüyorsan aşağıdaki bk5 ritmi çok güzel. Erhan kardeşimizde hakkını vermiş.
Kolay gelsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ömer bey;

Gelişme varmı, yazacağınız ritimleri belirledinizmi acaba?

Kolay gelsin.

Bizide Boş Geçmeyin Ömer Bey :)

ömer abi güveniyorum şimdiye kadar en çok gw8 ile sen ve zuhal müzik ilgilendi eminim bizi yanıltmayacak ve elinden geleni paylaşıcaksın dır saygılar bekliyoruz...

Sayın OmeXrRoland

Öncelikle bir GW8 kullanıcısı olarak çok teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten biz GW8 cilerin bu desteğe ihtiyacı vardı. Bunun farkına varmanız ve bu konuda çalışma yapmanız çok profesyonelce bir davranış olmuş.

Size öneri olarak ;

POP 9/8 ( Mazhar - Fuat - Özkan - Elegüne karşı yapayanlız şarkısının ritmi gibi. Böyle bir ritim hiçbir yerde yok.Darbukasız ve abartılı effectler ve accompanyalar olmadan basit bir 9/8 işte.)

POP 2/4 ( Mesela Birinci varyasyonu sade gitar ve hi-hat olan ikinci varyasyondan itibaren kick ve baslar , üçünü varyasyonda accompanyalar son versiyonda ise perküsyonlar )

TSM 4/4

HALAY ritimi

Çok önemli olan davulsuz bir çiftetelli ritmi ama sade bir ritim olması. GW8 de gerçekten şöyle şıkır şıkır zilli darbukalı , attackları abartısız , çok çok fazla effect olmayan bir çiftetelli çok ama çooookk lazım hocam. BK5 deki gibi bir ritim mesela. Sade ama oynak :)

Hocam umarım önerilerim biraz olsun ihtiyacımızı gidermek ve sizi bu konuda tekrar tekrar rahatsız etmemek adına yardımcı olur. Bu ritimlere gerçekten ihtiyacımız var.

Allah kolaylık versin. Şimdiden çok çok teşekkürler.

FLYALONE

Ömer Bey görmeniz için güncelleyelim. Roland GW8 Çalışmanız hakkında bilgi verirseniz memnun olucaz.