• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Çok Yakında... BK-5 OR Versiyon 1.04

Cevap: Çok Yakında... BK-5 OR Versiyon 1.04

güzel gelişme edi zurnada ekleniyor valla çok güzel,çalışmalarınızda kolaylıklar,

Roland türkiye takdirlik işler yapıyorsunuz..bayilik size yakışıyor...
Acaba bk5 mi alsak.....

Yarısını gw8 e yapsalar yeterdi ...

bencede harika bir şey başarılar

bk-5 inde bir edi-zurnası var yok satar artık :D... fiyatına göre çok kalite bir alet... bir yıl sonra bir çok klavyenin alternatifi olur... türkçe menü ek sesler ve drum kitlerde geliyor... kullanıcılarında katkılarıyla (nevale) denen bu sofra artıklarıda çoğalınca eee roland kalitesi ve sounduda eklenince bayağı yer tutar bu alet piyasa da... roland servisi sinek avlar bu alette :D...

şu araba tamiratı olmasa ve şöyle 1-2 hafta boş zamanım olsa bu alete çok kral ses editleri ritm editleri ve yeni ritmler yapacağım ve o zaman şu pa 800 lerle kapışmazsam ne olayım... herşey editlemekte bitiyor yahu iyi bir editle makinalı tüfek gibi olur bu alet

roland türkiye harikasınız ciddi ciddi düşünmeye başladım.

ikitane önerim var nacizane 1.ipad uygulamalarını android içinde yababilirseniz muhteşem olur.
2.ritm ve ses seçme işini daha kolay hala getirirseniz tadından yenmez.

yasalhaydut arkadaşımla ayni fikirdeyim.teşekkürler roland türkiye.

edi zurna tahminimde yanılmadım.türkçe menü ve açılış logosunda bk5 or türk yazmasıda güzel olmuş.roland türkiye çok teşekkürler. bir kaç güncelleme sonrasını çok merak ediyorum

ben eski bir roland bk-5 or kulanicisi olarak sadece roland TÜRKIYEYI cok taktir edip bizler icin tüm destegi hic bir ücret talep etmeden sunduklari icin yürekten tesekürlerimi sunarim

madem sesler ekleniyor bk-5 or ye ozaman bk-5 or cok büyük yerlere ulasacagindan eminim

tekrardan desteklerinizi saskinlikla izleyip cok büyük bir tesekür etmekten baska bisey söylüyemiyorum

saygilarimla

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Yeni Mesajlar

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri