• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante Tr Alan Arkadaşlar - Görüşleriniz??

Cevap: Dante Tr Alan Arkadaşlar - Görüşleriniz??

Dante Tr alan arkadaşlardan yorum ve görüşlerini bekliyoruz? Gidip yüzeysel şekilde incelemekle olmuyor, sizlerin görüşleri daha önemli. Bekliyoruz diyorum çünkü eminim ki benim gibi onlarca kişi yapılacak ilk yorumları bekliyor.

Sanırım sesler ritimler alanları mest etti, cihazdan kafalarını kaldırmıyorlar :)

Şaka bir yana, lütfen değerli yorumlarınızı esirgemeyin arkadaşlar, bekliyoruz.

almadan duramıyacaksın işte boşuna araştırma kaptan :)

Ben de aldim bu gun cumartesi elimde olur insallah.bundan sonra sesler ritimler setler i dantetr icin yapacagim.ayrintili incelemeyi org gelince hazirlar, tarafsizca sizlere bildiririm insallah

dante tr bu güne kadar acıkcası hiç ilgimi çekmedi ama sizin bu yorumunuz ile beraber birkaç yorumlar sonrası sanki alabilirim düşünsesine düştüm. Şüphesiz bu güne kadar atılan adımlar çok başarılı. Buradan her birilerine ayrı ayrı teşekkürler ediyorum. İmza altında olmayan üstatlarımızında ilgi göstermesi dante için parlak bir gelecegin işareti olarak görüyorum. Saygılar. Dante tr'niz hayırlı olmasını temenli ediyorum..

ne garip,cihazın youtubede veya herhangi bir paylaşım sitesinde şöyle adam akıllı bir videosu yok,iş tanıtıma gelince çuvallıyoruz,ha videoya bakılıp cihaz alınırmı ? orasıda tartışılır,açıklayıcı olması açısından videolar şart

ne garip,cihazın youtubede veya herhangi bir paylaşım sitesinde şöyle adam akıllı bir videosu yok,iş tanıtıma gelince çuvallıyoruz,ha videoya bakılıp cihaz alınırmı ? orasıda tartışılır,açıklayıcı olması açısından videolar şart

Tanıtım+ yorumlar + canlı canlı dinlemek = karar

alan arkadaşlar youtubede tanıtım yaparsa kimsenin aklında soru işareti kalmaz.

S:A ARKADASLAR DANTE TR SADECE TÜRKIYE DEMI SATILIYOR ALMANYADA FAME G2000 diye org var SAYGILARIMLA

Ben de dün farkettim, Almanca tanıtımı vardı. Ön panel aynı, dış kasası biraz farklı g2000 diye geçiyor ama gördüğüm kadarı ile bizdeki ritmler çok daha başarılı ses kalitesine sahip.

Saygılarımla.

Türkiye satışa sunulan DanteTR modeli adından da anlaşılacağı üzere 2000'in Türkiye için özel geliştirilmiş halidir.
Yani base alınan cihaz bahsettiğiniz cihaz..

Pitchbendi neden turkiyeye gore degil bir turlu anlamis degilim