• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante Tr Alan Arkadaşlar - Görüşleriniz??

Cevap: Dante Tr Alan Arkadaşlar - Görüşleriniz??

bu aletin satisi sadece Türkiyedemi olacak, yurtdisi satisida düsünülüyormu, yada can basar beyin yamaha a2000 lerin mainboardina entegreler takip a2000 ne türk ritimlerini dahil ettigi gibi ben almanyadan fame 2000 alsam can basar bey bu alet icinde ayni islemi yaparmi ücret karsiliginda, simdiden cevaplar icin tesekkür ederim, Almanyadan sevgilerimle

fiyatına göre bedavadan biraz pahalı bi ork fakat bomba bi alet bir seneye gadar ortalığı sallar bu alet pic bendi kötü bide tipi ofsayt ama özellikleri ve tonu sesleri ritimleri süper korg p600 ayarında bialet

Arkadaş ne ritmmiş KASIK2-4dRS.sty .. 10 numara 5 yıldız .. Zeytinyağlı yiyemem aman ...
Teşekkürler Salim Hocam ..

malzeme kalitesi teknik özellik ve saund açısından fiyatına göre iyi klavye ama şu ana kadar piyasadda hiç görmedim profosyenel olarak kullanan daha çok amatör ev kullanıcıları açısından ideal bir org benim görüşümce

Malzeme, sound, fiyat. Birde bunun yanına pratik olmasınıda ekleyin. Hatta birde hali hazırda her türlü ritim olmasını + bireysel ritim isteklerine cevap vermeye hazır, web sitesini ve ritim talep formunu oluşturmuş bekleyen bir ekip ekleyin. Güzel ritim, güzel ses ve pratiklik bir arada ise sahnede kullanılmasını engelleyen nedir? Medeli deyince bizde uyandırdığı intiba malum. Piyasaya yeni girmiş, adı medeli olan bir markayı (modeli demiyorum) bir ayda sahnelerde görmemek gayet doğaldır. Ama ön yargılı olmamak lazım. Gidip tesisatta sesini duymak, en sevdiğiniz veya sık çaldığınız bir iki parçayı çalmak lazım. Ben eminim ki en kötü ihtimalle ritim ve seslerinden faydalanmak için üst kata almak isteyeceksiniz. Bu ritimler USB'ye yüzlerce lira verip sahip olunabilen ritimlerin kalitesinde (introlar hariç).

Kullanıcıların en çok hoşuna giden şey cihazın düzenlemelerini yapan kişilerle bire bir irtibata geçebiliyor olmaları bence. Bu yüzden hem cihazı inceleyenler hem hazırlayanlar bir teşekkürü hak ediyor.

orgun sadece tekerlek pitchbend modelini güzel degil onun dışında org dört dörtlük...