• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante Tr Alan Arkadaşlar - Görüşleriniz??

Cevap: Dante Tr Alan Arkadaşlar - Görüşleriniz??

Arkadaşlar ben BK-5 almıştım ama çok geçmeden satmak zorunda kaldım. Sebebi aleti açtığımızda karşımıza casio okul orgu çıkıyor. Yok sesler üzerindekiler ham sesler miş onları tek tek oynayıp usb den çağıracakmışız alet sesi mp3 tape gibi hiç tat vermemişti.
Bu orgtada bu durum varmı yoksa bir arkadaş ilk açılırken alet fabrika ayarlarında açılıyor demiş şüphelendim. Bana mp3 çaları ile or 700 tadı ve soundu versin yeter.

çok değerli müzisyen abilerim kardeşlerim öncelikle hepinize saygılarımı sunuyorum medelli ve benzeri aletlerle programa çıkmak leğenle okyanusa açılmak gibi bişey olsa gerek saygılar sevgiler eğer imkanınız varsa 3x veya audya diyorum

ben bugün inceledim arkadaşlar aleti burada bir arkadaşım satın aldı..herkesin fikri ve müzik zevki farklı tabi fakat ben aleti genel olarak sadece düğün çalmak için tasarlandını donatıldını gördüm...batı olarak oldukça zayıf sesler pek tatmin edici değil..tabi bu parayada fena cihaz değil düğün çalan arkadaşların işine yarayacağını sanıyorum kullanan arkadaşlara hayırlı olmasını dilerim selamlar

çok değerli müzisyen abilerim kardeşlerim öncelikle hepinize saygılarımı sunuyorum medelli ve benzeri aletlerle programa çıkmak leğenle okyanusa açılmak gibi bişey olsa gerek saygılar sevgiler eğer imkanınız varsa 3x veya audya diyorum

3x veya audyo 6000 tl den başlıyor fiyatları..insanlar herkes alamıyorki bu aletleri..kendi çapında herkes bir şekilde bu cihazlardan ekmek kazanmaya çalışıyor..bende tyros 5 istiyorum ama 12 binlira alamıyorum..ne yapsınlar kim istemez audyo tyros 5 yada 3 x birazda bu çerçeveden bakmak lazım..300 liraya düğün çalan insan nasıl 6 yada 7 binlira verip bu cihazları alsınlar..işi bilen hertürlü işi götürür yeterki aleti konuştursun ben bu kanıdayım

Sayın hocam,
Başlıkta ve konu açıklamasında ne yazdığını gördünüzmü?
Yani herkes bahsettiğiniz cihazlarla bu cihazın kıyaslanmaması gerektiğini zaten biliyor. Ve imkanı olan herkes gidip 3x almasınıda biliyor emin olunuz. İmkanı olmayanlar içinde bu insanlar çalışıyor, lütfen baltalamayınız. Eleştiri yapmak ve fikrini beyan etmek herkesin hakkı, fakat herşeyin bir yeri ve adabı var. Bırakında bir konuda amacına ulaşsın.

Ona edilecek en güzel dua:
Allahım Hoca lakaplı bu arkadaşımızı hiç bir zaman Dante TR modeline muhtaç bırakma.Her zaman bir Korg 3x,4x alabilsinki hayatı mutluluk içinde geçsin.
Dante TR zaten 2-3 yaş grubu için veya dante,munteyle bu işin olamayacağını zaten kendisi iyi biliyor.
Bu yüzden kendisi çok üstün bir zeka olduğundan onu hiç bir zaman Dante TR ye muhtaç etme Allahım,Amin.

(2-3 yaş grubu için veya dante,munteyle) kendisinin önceki yorumlarıdır.Sadece alıntıdır.

Şaka bir yana,bu nasıl bir saygısızlıktır ki kendi yaşadığı Erzurum şehrinde bile bu aletin satışından ekmek parası kazananlar var.Haydi diyelim ki bize bir garezi var ve onun için bunları yapıyor.Ben eline ne geçtiğini çok merak ediyorum doğrusu.Allah akıl fikir versin.Bu ciddi olarak ettiğim duadır kendisi için.
Ben artık çok yoruldum ve inanıyorum ki bu ülke insanına ne sunarsanız sunun yerin dibine itilmeye mahkumsunuz.
Hoca seni Allah'a havale ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sayın hocam,
Başlıkta ve konu açıklamasında ne yazdığını gördünüzmü?
Yani herkes bahsettiğiniz cihazlarla bu cihazın kıyaslanmaması gerektiğini zaten biliyor. Ve imkanı olan herkes gidip 3x almasınıda biliyor emin olunuz. İmkanı olmayanlar içinde bu insanlar çalışıyor, lütfen baltalamayınız. Eleştiri yapmak ve fikrini beyan etmek herkesin hakkı, fakat herşeyin bir yeri ve adabı var. Bırakında bir konuda amacına ulaşsın.

Ellerindeki şu an yabancı aletlerle çpk övünç duyuyorlar. Çokta haklılar. Ama işin sonucu nereye varacak. İşte bunu zaman gösterecektir. Bu yazılarla ben bile delirip en kralını yapmak zorunda olacağıma ahit etmek isterdim. Maalesef yetersizim. Lafım, Can ve Salih' edir. Be koçlarım, millete laf yetiştirme gibi boş safsatalarla uğraşıp zaman israfında bulunacağınıza, en iyisimi 2.ci etabını ve sonsuz etaplarını yaratmanız artık sizler için bir elzemdir. Hiç bir yeniliğe ayak uyduramayan bu topluluğa bir örnek olmanızın zamanı gelmiştir. Göreviniz çok ağır ama üstesinden geleceğinize adım gibi eminim. Her şeye rağmen hoşça kalınız dileklerimle................

Ellerindeki şu an yabancı aletlerle çpk övünç duyuyorlar. Çokta haklılar. Ama işin sonucu nereye varacak. İşte bunu zaman gösterecektir. Bu yazılarla ben bile delirip en kralını yapmak zorunda olacağıma ahit etmek isterdim. Maalesef yetersizim. Lafım, Can ve Salih' edir. Be koçlarım, millete laf yetiştirme gibi boş safsatalarla uğraşıp zaman israfında bulunacağınıza, en iyisimi 2.ci etabını ve sonsuz etaplarını yaratmanız artık sizler için bir elzemdir. Hiç bir yeniliğe ayak uyduramayan bu topluluğa bir örnek olmanızın zamanı gelmiştir. Göreviniz çok ağır ama üstesinden geleceğinize adım gibi eminim. Her şeye rağmen hoşça kalınız dileklerimle................

Kendisini ciddiye alsaydım mutlaka banlardım ve bir daha buraya giremezdi.
Sadece nazik bir uyarı niteliğinde yazdım.
Biz ekip olarak zaten gelecek ile ilgili bazı kararlar aldık ve Planlarımız inşallah planlandığı gibi zamanla hayata geçer.
Dante TR uzun yıllar destek görerek satılacak ve tahmin ediyorum ki tarihe de en fazla ritim ve data desteği gören orta sınıf aleti olarak anılacak.
Bizim için önemli olan bütçesi dar olan arkadaşlarımızın 2. el olan ve dökülmüş aletlerden kurtulup ve yıllarca kullanabilecekleri bir aletin artık seçenek olarak önlerinde duruyor olmasıdır.
Bu gerçeği artık kimse değiştiremez.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Unutmayınız ! Atamız ! da önceleri eşkiya diye konumlandırılmıştı, ama başardıda milletimizin (tabiki taraftarları için lafım) fedaarı iftiharı olmuştur. Can kardeşim, hiç üzülme, esef etme, bir gün gelecek seninde değerini bilecek kişiler illaki olacak. Aslında bu bir klas meselesi, sindiren var, sindiremeyende. Heleki batı kafaya, zihniyete (modern) sahip olman, belkide bunları çileden çıkarmanın bir meziyeti. Boş ver deyip kendince kaliteden taviz vermeyip, dürüst çizginde devam etmendir. Devir ilerlemekte olup, ileride hepsi senin çevrende bir modern halka olmak zorunda kalacaklardır. Bu lafımı hiç unutma. Sağlıcakla kal, özellikle sağlıkla kalman en büyük temennimdir.............