• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante Tr Alan Arkadaşlar - Görüşleriniz??

Cevap: Dante Tr Alan Arkadaşlar - Görüşleriniz??

Epeyden beri BK-5'i takip ediyor ve almak istiyordum. Sonrasında PA-600QT de karar kılmıştım. Ancak onunda maliyeti bütçemi zorluyordu ki .. DANTE-TR ile tanıştım ve aldım. Beni çok sevindiren; bu bakmış olduğum orglardaki bir çok özelliğin bu alette olması. Yazılımı çok sade ve basit. İstediğiniz her yere kolayca ulaşabiliyorsunuz. Geniş ve hassas dokunmatik renkli ekranı bir harika .. Şahsen ben evde apartmanda kullanıyorum. Sesi yarıdan fazla açamıyorum. Ev düğün salonu gibi oluyor :) ..

arkadaslar merhaba,aletin ön sağ ve sol köşelerinde birer adet stand deliği bırakılmış,diyeceksiniz nealaka?bu delikler olmasaydı benim org bugün ikiye ayrılmıştı:Dsalim beyin yayınladığı arabım 9/8 i düzenleyip son ses açayım dedim vay senmisin açan yeminolsun kasa dağılacak sandım:Dbenim çocuk O deliklere elini tutuyordu dikkatimi çekti elimi uzattım resmen üflüyor:D demesi bedava?benim tahminime göre bu alete küpanfi devresi takmışlar:D sizlere işlerimın yoğunluğundan dolayı video ve demo yapıp paylaşamadım mazur görün.saygılarımla.

arkadaslar merhaba,aletin ön sağ ve sol köşelerinde birer adet stand deliği bırakılmış,diyeceksiniz nealaka?bu delikler olmasaydı benim org bugün ikiye ayrılmıştı:Dsalim beyin yayınladığı arabım 9/8 i düzenleyip son ses açayım dedim vay senmisin açan yeminolsun kasa dağılacak sandım:Dbenim çocuk O deliklere elini tutuyordu dikkatimi çekti elimi uzattım resmen üflüyor:D demesi bedava?benim tahminime göre bu alete küpanfi devresi takmışlar:D sizlere işlerimın yoğunluğundan dolayı video ve demo yapıp paylaşamadım mazur görün.saygılarımla.

Akustik deliklerini ben bu sıcaklarda klima niyetine kullanıyorum :D

Satiyorum 1.700 tl ilgilenen olursa,
0535 682 76 74

Moderatör tarafında düzenlendi:

Satiyorum 1.700 tl ilgilenen olursa 0535 682 76 74 niye satiyorum profosyenel degil o yuzden
Haaydaaaa ! buda nerden çıktı şimdi. Bir sürü aleti satmaya çalışıp, devamlı güncelleştirmesine rağmen bildiğim kadarıyla satamayan (hatta yanlış hatırlamıyorsam, çok aleti ucuza kapatmaya çalışan) bir kişiyle muhattabız sanırım. İşiniz çalgıcılık olduğunu biliyorum. Ama yapmış olduğunuz ticarete Dante' yi bulaştırmayınız lütfen. Adamlar sizin gibi sürü satışında değil. İşin ilmini döktürmek, Türk insanına bir öncülük yapmak ve kendilerini ispatlamak peşinde. Haliyle hem kazanıp, hemde made in turkey' in ne olduğu peşinde. Baltalamınızı esefle kınıyorum............

Satiyorum 1.700 tl ilgilenen olursa,
0535 682 76 74

konu , gereksiz tartışmaların önünü kapatmak için değiştirilmiştir.
Ayrıca ilanı lütfen doğru bölüme verin buraya değil.

Dante Tr'yi aldıktan ve birazda haşır neşir olduktan sonra görüşlerimi paylaşmak isterim.

*Sesler, sampla'lar çok güzel, kaliteli. Keman'ı ben beğenmedim bunuda söylemeliyim. Batı tonları genel olarak güzel, istisnalar olabilir tabii. (meşhur edi zurna 10/10)

*Ritimler süper, seçenek fazla, dahada artacak. Eksik azda olsa var ama giderilecek gibi görünüyor. Davul kitleri canlı, şıkır şıkır.

*Aletin genel sound'u güzel, tok.

*Panel ve ekran kullanım açısından oldukça pratik. Ufak tefek eksikler var şuan ama güncelleme ile giderileceği söyleniyor. Kullanımı puanlamam gerekirse 8/10 benim puanım.

*Malzeme kalitesi konusunda uzman değilim ama kendi sınıfındaki güncel cihazlarla kıyaslarsak, en az onlar kadar iyi, hatta çoğundan daha iyi gibi görünüyor.

*Tuşesini ben beğenmedim, parasına göre dedik ya, herşeyi mükemmel olamaz zaten.

*Efektleri zayıf bence.

*Ses edit özellikleri sınırlı ama sesler zaten kaliteli ve çok fazla edite ihtiyaçta duymuyor açıkçası.

*Ritim edit özellikleri yeterli, kolayca edit yapılabiliyor. Ritim yazamam ama gördüğüm kadarıyla ritim yazma bölümü oldukça pratik ve yeterli.

*Üç ses bindirme çok başarılı, karmaşa yok.

*Lesli olayı ilk başta biraz zahmetli gibi gelsede alışınca güzel oluyor.

*Cihazın menüsünde kimine göre gereksiz, kimine göre gerekli detay yok. Benim açımdan menü içerisinde boğulmadığım için avantaj.

*Pitch bend'in dik olması benim için dezavantaj. Şimdi pitch bend'e alışmayı umuyorum. Olmazsa garanti dışı kalmasına rağmen, pitch bend'in değiştirilebilme olasılığını araştırıcam. Çünkü cihazı uzun süre değiştirmemeyi düşünüyorum.

*Son olarak cihaz kutudan çıktığında balansları bir miktar ayarlanmış olarakgeliyor ama tabii ki yetersiz. Güzel bir ayar çekmek lazım. Cihazı çalışma şeklimize göre doğru programlamak lazım.

Sonuç olarak fiyat/performans olarak baktığımda mantıklı bir iş yaptığımı düşünüyorum.

icnemic abi sen banlandınmı?