• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dante-tr besbur davul çiftetelli ritim

• Konbuyu başlatan Besbur
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 3K

Besbur

Paylaşımcı
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
dantetr, akordeon, gitar, saz,
merhaba arkadaşlar fırsat buldukça ritim yazmaya devam ediyorum.davul çiftetelli 4 varyasyon ve 4 adet fill den oluşmaktadır.isterseniz intro ve ending de yazar eklerim.videosunu izleyin hoşunuza giderse indirip kullanırsınız,selamlar,burhan yaman

youtube link,

Ekli dosyalar

• CIFTE DVL BESBUR.rar
    2.7 KB · Görülen: 295
Cevap: dante-tr besbur davul çiftetelli ritim

Slm besbur nick li müzisyen arkadaşım.Ritmini dinledim eline sağlık güzel olmuş.Yarın sitede DANTE TR de nasıl auodıo kayıt yapılıp usbeye atılıp bilgisayarda video ile nasıl birleştirildiğini anlatıcam.Normalde telefon ve video çekimleri ses kaybına sebep oluyor.Bu yüzden sesi wave olarak ilk önce DANTE TR ye kaydedip sonrada pc de video ile nasıl yapılacağını steden açıklayacağım.Neden herkes profosyonel kayıt yapmasınki? Herkesin hakkıdır.Tekrar teşekkür ediyorum ( BESBUR ) Kardeşime.

Slm besbur nick li müzisyen arkadaşım.Ritmini dinledim eline sağlık güzel olmuş.Yarın sitede DANTE TR de nasıl auodıo kayıt yapılıp usbeye atılıp bilgisayarda video ile nasıl birleştirildiğini anlatıcam.Normalde telefon ve video çekimleri ses kaybına sebep oluyor.Bu yüzden sesi wave olarak ilk önce DANTE TR ye kaydedip sonrada pc de video ile nasıl yapılacağını steden açıklayacağım.Neden herkes profosyonel kayıt yapmasınki? Herkesin hakkıdır.Tekrar teşekkür ediyorum ( BESBUR ) Kardeşime.

Teşekkürler ramazan bey aslında o şekilde yapacaktim ama millet yanlis anliyor.yok sahte yok playback gibi garip yorumlar geliyor.bu ritim acele oldu ama yine de paylasayim dedim.su dertlerbir bitse aklimda ggüzel şeyler var dantetr hakkında.selamlar.burhan

Hocam sizin davul tonlarınız çok gerçekçi oluyor, tebrikler ve teşekkürler.

burhan hocam ellerinize sağlık çok hoş olmuş.iyiçalışmalar dilerim.