• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dante-tr besbur davul halay ritim

• Konbuyu başlatan Besbur
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 4K

Besbur

Paylaşımcı
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
dantetr, akordeon, gitar, saz,
merhaba arkadaşlar bu akşam bir adet de halay ritim yazdım,tabi davullu bir şekilde
ritim 1 intro ,4 varyasyon ve 4 adet ataktan oluşmaktadır.iyi günler de kullanın,burhan

Ekli dosyalar

• HALAY DVL BESBUR.rar
    2.4 KB · Görülen: 281
Cevap: dante-tr besbur davul halay ritim

Üstad valla hızınıza yetişemiyoruz. Size ne kadar teşekkür etsek azdır, elinize sağlık.

Üstad valla hızınıza yetişemiyoruz. Size ne kadar teşekkür etsek azdır, elinize sağlık.

maksat faydalı olabilmek,gerisi teferruat dostum.asıl ben teşekkür ederim.selamlar

burhan baba,bişey sorucam?sizbu ritimi yazarken gerçek davulmu kullandınız?:)yüreğinize sağlık.

burhan baba,bişey sorucam?sizbu ritimi yazarken gerçek davulmu kullandınız?:)yüreğinize sağlık.

Çok güldüm allah razı olsun, sadece orgun sunduğu imkan doğrultusunda da yazdım. Beğendiğiniz ne mutlu bana. Çalışmalar devam ediyor. Burhan

nedemek abi borcumuz.zamanınız olursa şöyle bol davullu trilli korgdaki gibi izmir tarzı 9/8 ritim yazarsanız minnetdar olurum.saygılarımla.

nedemek abi borcumuz.zamanınız olursa şöyle bol davullu trilli korgdaki gibi izmir tarzı 9/8 ritim yazarsanız minnetdar olurum.saygılarımla.

Bu akşam yazarım inşallah

emeğinize sağlık bu ritimi rolanda nasil çevirebilirim

emeğinize sağlık bu ritimi rolanda nasil çevirebilirim

bunu nasıl yaparsınız bilmiyorum çünkü normal çeviri programları henüz medeli nin style formatını tanımıyor.aslında ritimin uzantısı yamaha daki gibi STY .yani emc veya benzeri programa bunu yamaha ritimi olarak tanıtabilirsiniz gibi geliyor.ama bu sefer de kitlerin yeri tutmaz sanırım.samsun veya yakınındaysanız getirin orgu yazayım sizede .aklıma başka da bir şey gelmiyor.selamlar

beşbur üstadım a2000 gibi bir alete ritim yazsanız çok memnun oluruz neden böyle altın gibi bir klavye boş bırakılıyor anlamış değilim.