• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dante-tr besbur izmir roman ritim

• Konbuyu başlatan Besbur
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 4K
Cevap: dante-tr besbur izmir roman ritim

Slm besbur kardesım.Elıne saglık guzel olmus.Fakat ritimde baya bi aksaklık var.64 lük olmadığı için tam oturmuyor bunun farkındayım ama yapacak bişey yok şu anki duruma göre.Genelde 32 lik yazılacak tarzda yazsan daha iyi olur,Yoksakı ritim sanki oturmamış gibi geliyo kulağa pek hoş gelmiyor.Ben onu biraz editleyip düzelticem.Birde şöyle bir tiyo vereyim,Ritim yazarken ritmin sesini 40 a kadar kıs ana volumu sonuna kadar aç ve metronom tam olarak duyulsun ki daha sağlam pilot alırsın ritim yazarken.Ritim yazımı bittikten sonrada ritimi normal ses seviyesine çıkart,EN FAZLA 75 volüme kadar kullan.Diyer ritimler ile aynı sevyede olsun,Başka ritime geçince ritimler yüksek yada az gelmesin.Hayırlı çalışmalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Slm besbur kardesım.Elıne saglık guzel olmus.Fakat ritimde baya bi aksaklık var.64 lük olmadığı için tam oturmuyor bunun farkındayım ama yapacak bişey yok şu anki duruma göre.Genelde 32 lik yazılacak tarzda yazsan daha iyi olur,Yoksakı ritim sanki oturmamış gibi geliyo kulağa pek hoş gelmiyor.Ben onu biraz editleyip düzelticem.Birde şöyle bir tiyo vereyim,Ritim yazarken ritmin sesini 40 a kadar kıs ana volumu sonuna kadar aç ve metronom tam olarak duyulsun ki daha sağlam pilot alırsın ritim yazarken.Ritim yazımı bittikten sonrada ritimi normal ses seviyesine çıkart,EN FAZLA 75 volüme kadar kullan.Diyer ritimler ile aynı sevyede olsun,Başka ritime geçince ritimler yüksek yada az gelmesin.Hayırlı çalışmalar.

ramazan bey hangi ritimi denediniz.ikinci yazdığımda aksaklık yoktu,ve bu cihaza iyi bir alkış sesi ve tırrr davul kenar lazım.bunlar yapılamaz mı

SLM:Ozaman ben öbürüne bakmamışım demekki.32 LİKTEN Başka şu anda yok.Bilgisayarda yazabiliyorsan bilgisayarda yaz.Orda her istediğin tırr ı çekebilir ritimle istediğin gibi oynaya bilirsin.Salim by anlatımını yaptı video lu görüntü ile nasıl yazılacağını.Ben kılavyeden yazdığım zaman bende bazı yerlerde tıkanıyorum.Pc en iyisi.Aletin içine koyulan lar sadece bu setler,Bunun dışında içine başka birşey atamıyoruz.Ama ilerleyen zamanda olurmu onun garantisini veremem.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bilgiler için teşekkürler.

Ramazan bey,
Güncellemenin tarihi ile ilgili bir tüyoda verebilirmisiniz?? :)

SLM:Şu anda bende bilemem onu,Çünkü yeni güncelleme gelse bile biz kontrol etmeden piyasaya sunamayız.Her yeni güncellemede biz buradan herkese haber vericez.Sadece şunu söylemek isterimki yeni yazılım çok kolaylıklar getirecek alete...