• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr ( cz ) ses ile roman demo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ramocan05

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
SLM.Roman demosu isteyen arkadaşlarıma kısa bir ( cz ) ses ile demo hazırladım.

LİNK: [ame="http://www.youtube.com/watch?v=7dMMmXjPsdQ"]DANTE TR ROMAN DEMO - YouTube[/ame]

Cevap: Dante tr ( cz ) ses ile roman demo

Elinize sağlık. Ritim ve sesleri beğenmedim, pek hoş gelmiyor, acaba kayıttan kaynaklı olabilir mi :(

Emeğinize sağlık da Hiç güzel değil ne rtimler ne sesler beş para etmez

Hocam elinize sağlık. Keşke klarnet 1 sesini kullansaydınız. Klarnet 1 sesi oldukça güzel.

Slm arkadaşlar cep telefonundan yapılan bir kayıt olduğu için sesler ve efekler eksik gelebilir.Canlı dinlemeniz daha iyi olur.Telefonla yapılan kayıt bukadar olur.

Emeğinize sağlık da Hiç güzel değil ne rtimler ne sesler beş para etmez

cihaz üzerinde gayet güzel sesler ve ritimler var,tercihde hata olmuş olabilir.ama bu kadar ağır eleştiriyi haketmiyor bu cihaz.lütfen gidin bir yerde canlı dinleyip inceleyin.hak vereceksiniz

cihaz üzerinde gayet güzel sesler ve ritimler var,tercihde hata olmuş olabilir.ama bu kadar ağır eleştiriyi haketmiyor bu cihaz.lütfen gidin bir yerde canlı dinleyip inceleyin.hak vereceksiniz

Ağır eleştiriyi tabiki ben de tasvir etmiyorum ama profesyonel birinden amatör çekim bahanesi de hiç inandırıcı gelmiyor. Maalesef herkesin canlı dinleme imkanı yok ve cihaz hakkında bilgi alabilmek cihazı alma konusunda karar vermek için demolara saldırılıyor. Ortada çok büyük emek var ve tartışmalarda seaedece iyiydi kötüydü tartışması oluyor. Tartışma konusunda yapıştırın demoyu herkes akla karayı görsün, cihazın ne kadar iyi olduğu çıkarın ortaya.

Eleştiri tarzı çok manidar.Ah Ramazan inan bana o aletin arkasında Korg yazsaydı tepki farklı olurdu.
Tebrik ederim gayet hoş olmuş.
Farklı ses renkleri de seçebilirmişsin ama olsun.
Bir kaç yıl içinde sizlere hatırlatacağım bu günleri.
Konu kapanmıştır.

Eleştiri tarzı çok manidar.Ah Ramazan inan bana o aletin arkasında Korg yazsaydı tepki farklı olurdu.
Tebrik ederim gayet hoş olmuş.
Farklı ses renkleri de seçebilirmişsin ama olsun.
Bir kaç yıl içinde sizlere hatırlatacağım bu günleri.
Konu kapanmıştır.

Can hocam sen bu ikazı yaptıysan ben şahsen medeliden korkmaya başladım..İnşallah olaylar kafandaki planlara göre ilerler de bizi kurtarırsın tek el'den..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri