• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr neden tavsiye edilmiyor

Cevap: Dante tr neden tavsiye edilmiyor

Evet salim hocam.Siz beni tanımıyorsunuz doğru.Ben şunu üstüne basa basa belirtmek isterimki sizde işinizde iyisiniz orda hem fikiriz.Ama sitenin başında her dakika olan ramazan bey bize anında çözüm bulurdu.Tabi sizinde kendinize göre işleriniz mutlaka vardır.Burda önemli olan müşteriye anında dönüş yapmak çok önemli bir konudur.Yeni çıkan bir alet kendi kendini ıspatlayamaz dimi.Ramazan hocam bu aketi türkiyeye tanıtan ve bize büyük güven biriydi.Ramazan bey işini bukadar severek yaparken neden bi anda işi bıraktı.Bizi tedirgin eden bu.Ramazan bey bizim yazdıklarımızı mutlaka okuyordur ama nacizane gururu yenik düşmüş olmalıki bize cevap yamoyor.Böyle iyi kaliteli kişilere neden sahip çıkılmıo.Sadec org satmayımı pilanlıyor bu firma hedefi ne anlamadım.Biz sende de ramazan beydende çok memnunduk.Can abimizin yeri dahada ayrı.Ramazan bey neden bize cevap varmiyor anlamıyorum.

Evet salim hocam.Siz beni tanımıyorsunuz doğru.Ben şunu üstüne basa basa belirtmek isterimki sizde işinizde iyisiniz orda hem fikiriz.Ama sitenin başında her dakika olan ramazan bey bize anında çözüm bulurdu.Tabi sizinde kendinize göre işleriniz mutlaka vardır.Burda önemli olan müşteriye anında dönüş yapmak çok önemli bir konudur.Yeni çıkan bir alet kendi kendini ıspatlayamaz dimi.Ramazan hocam bu aketi türkiyeye tanıtan ve bize büyük güven biriydi.Ramazan bey işini bukadar severek yaparken neden bi anda işi bıraktı.Bizi tedirgin eden bu.Ramazan bey bizim yazdıklarımızı mutlaka okuyordur ama nacizane gururu yenik düşmüş olmalıki bize cevap yamoyor.Böyle iyi kaliteli kişilere neden sahip çıkılmıo.Sadec org satmayımı pilanlıyor bu firma hedefi ne anlamadım.Biz sende de ramazan beydende çok memnunduk.Can abimizin yeri dahada ayrı.Ramazan bey neden bize cevap varmiyor anlamıyorum.

Hocam bu konuyu kişisel deyip geçelim... Ramazan'dan özel istekleriniz olursa, muhakkak ki yapacaktır. Beni yapamadığım ama Ramazan'ın yapabildiği işler vardır muhakkak... Eğer ulaşmak isterseniz de özelden şahsi numarasını da verebilirim...

Fakat yine üzerine basa basa söylüyorum yardım ya da destek için açılmış bir konu olduğunda en kısa sürede cevpalarım ya da telefon her daim baş ucumda...

ama ne bir konu açılmış ne de bir arama gelmiş benim merak ettiğim konu bu.

hani ne istendi de ne yazıldı da geri dönüş olmadı.

diğer yandan boş boş dante konuları açıp veritabanı kirliliği de yapmak istemiyorum ama en fazla 1'er saat arayla siteye girip biri birşey yazmış mı diye de kontrol ediyorum...

Dediğim gibi Ramazandan özel istekleriniz varsa sizi yönlendirebilirim...

Haricinde ise facebook,trakyamuzik ve telefon başındayım.

Salim bey öncelikle bana samimiyetle söylemiş olduğunuz kelimeleri ben yanlış anladığım için sizden çok özür dilerim.Desteklerinizi bizzat bana ulaşıp cihazımın sorunlarını çözme yolunda çapa sarfettip sorunumu hallettiğiniz için ayrıca teşekkür ederim.Telefonda konuşup Arka planda dönen olayları da öğrendiğime memnun oldum DANTE TR ve çalışanlarına başarılar dilerim..