• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr performan sax ve klarnetler

ramocan05

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Slm.DANTE TR PERFORMAN SAX VE KILARNETLER...

Ekli dosyalar

• DANTE TR PERFORMAN SAX VE KLARNETLER 1.rar
    10.5 KB · Görülen: 254
Cevap: Dante tr performan sax ve kılarnetler

Eline sağlık, teşekkürler..

Cevap: Dante tr performan sax ve klarnetler

ramazan hocam öncelikle dante trye harcadığınız çabadan dolayı bütün ekip arkadaşlarınızı kutluyorum fiyatına ve yaptıklarına bakaraktan çok güzel bi alet fakat tek sorun piçment sırf bu yüzden almıyorum bi arkadaşımda var inceledim güzel alet piçment sorunu olmasa bir dakka düşünmiycem alıcam bununla ilgili bi çalışmanız işlerleyen zamanlarda olucakmı acaba yeni modelinde veya dante trnın dıger uretımlerınde bunu yapmayı planlıyomusunuz birde merak ettiğim loop atılıyormu alete şimdiden çok teşekürler saygılar

Pitchbend Konusunda yakın zamanda gerekli olan açıklama CAN BAŞAR tarafından yapılacaktır...

Lütfen biraz sabır...

Userde kayıtlı güncellemeden önceki performansları silelim mi...? Aynı performanslar yeniden editlenip yayınlanacak mı.?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Userde kayıtlı güncellemeden önceki performansları silelim mi...? Aynı performanslar yeniden editlenip yayınlanacak mı.?

Slm.İlerleyen günlerde yeni performans lar yapılacak.Eskileri silip silmemek sizin isteğinize bağlı.

Sevgili dante TR kullanıcıları duyduğum habere göre ramazan kaynak dante TR den ayrılmış bence çok büyük kayıp bize medeliyi sevdirmişti buradan dante TR yöneticilerine sesleniyorum ramazan kardeşimizi tekrar aramızda görmek istiyoruz dsr salim sakın sende Ayrılmayalım salim kara

Moderatör tarafında düzenlendi: