• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DANTE TR Ramazan Kaynak bağlam ve zurna tanıtım..

Cevap: DANTE TR Ramazan Kaynak bağlam ve zurna tanıtım..

tanıtımı kötü yapılan herşey kötü yorumlara ve düşüncelere yol açar.. şu ana kadar cihaz ve set tanıtımınta başarılı bir gösteri düzenleyen arkadaş görmedim..
cihaz konusuna gelince elbette desteklemek almak isteriz ama olmayacağı kesin, tahminim bk5 ile aynı fiyat aralığında çıkacaktır...

aşağıda linkini verdiğim tanıtımları amatör bir şekilde evde yaptım.. en azından böyle tanıtımlar yada daha iyileri yapılabilir..
dantenin tanıtım videolarını yapmaya gönüllüyüm duyrulur :))

emeğe saygımız büyük cihazları kendi sınıfında fiyat performans olarak değerlendirirseniz daha iyi olur. açıkça ben bunun güzel bir cihaz olacağını düşünüyorum tabi fiyatına göre hakkından fazlasınıda verecektir arkasındaki kadro sağlam ve bu atılım çok güzel bişey bence çünkü geleceğe ışık tutar dante tr piyasada tutmasa bile bundan sonraki projede tecrübe kazandıracak bir arge çalışması olacaktır ve daha sonra çıkan cihaz daha hatasız daha Professional olacaktır. İlk cihazlar her zaman nabzı yoklar ve Ar-ge çalışması niteliğindedir.

hafizani biraz yokla Sen askere gitmeden once bilgisayarinin monitoru bozulmustu ben sana monitor hediye edecektim ama yurtdisinda kaldigim icin getirecek kimse olmadigindan oyle kalmisti.
saygilar

Bu ne tür bir beyin sistemidir?
Beyniniz sıra zamanında bir iyilik yapmışsınız (ki onu da yapamamışsınız ya, neyse) ve şimdi yıllar sonra tutup toplum içinde size "gerektiği gibi" cevap verildi diye BEN SANA BÖYLE YAPMIŞTIM diyebiliyorsunuz...

Çok yazık!..

tanıtımı kötü yapılan herşey kötü yorumlara ve düşüncelere yol açar.. şu ana kadar cihaz ve set tanıtımınta başarılı bir gösteri düzenleyen arkadaş görmedim..
cihaz konusuna gelince elbette desteklemek almak isteriz ama olmayacağı kesin, tahminim bk5 ile aynı fiyat aralığında çıkacaktır...

aşağıda linkini verdiğim tanıtımları amatör bir şekilde evde yaptım.. en azından böyle tanıtımlar yada daha iyileri yapılabilir..
dantenin tanıtım videolarını yapmaya gönüllüyüm duyrulur :))

Hakan Merhaba;

Psr 9000'de güzelmiş yaw, aklıma girdi şimdi :)

Farklı, kapsamlı ve show'lu demolar gelecektir, beklemedeyiz.

hayırlı uğurlu olsun intro v2+ convert sanırım. işlenip uğraşılırsa orta sınıfta yer bulur.emek verilen herşey güzeldir.

Cocuklarda büyüyor biliyormusunuz...Sende çocuktun bir zamanlar...

Arkadaşlar şuan ki demolar seslerin ham haliyle yapılmış halidir.ben ıspartada bizzat denedim kullandım.inanın işlendikten sonra alet pa 800 e yakın kalacaktır.Bizler sabit fikirliyiz hemen karalama modundayız bi pa 80 2000-2250 tl arası bi a 2000 3500 tl ve üstü 2 side mp 3 okumuyo dokunmatik ekran degil ve tonları inanın dante kadar degil.aletteki bas ve akompanıleri davulları ve zilleri fark edeceksiniz. ayrıca 2 x 40 watt hoparlörleri var vallahi pa 1x den güçlü ve alet saglam pillede çalışıyo e daha ne istiyosunuz .mixing ses parametreleri rirtimler korg un aynısı mono foni polifoni legato hepsi varr BİZ MARSİYAS MÜZİK OLARAK DANTE TR NİN arkasındayız .ritim ve ses performansları olarak her türlü yardımı yapacagız.

Pilledemi çalışıyor?

Arkadaslar sesler tamamda ritimler nasil buyuk dugun salonlarinda dolgun gelecekmi.?Kayinco Turkiyeden Almanyaya Korg PA 500 tr getirdi.Bostan yere birde 300 euro gumruk parasi verdi. 2 Yerde sahne aldi ritimler dolgun gelmedi diye geri satip korg pa3 aldi.Bekleyelim gorelim ucuz etin yahnisi iyi olmaz derler ama bakalim.

Arkadaslar sesler tamamda ritimler nasil buyuk dugun salonlarinda dolgun gelecekmi.?Kayinco Turkiyeden Almanyaya Korg PA 500 tr getirdi.Bostan yere birde 300 euro gumruk parasi verdi. 2 Yerde sahne aldi ritimler dolgun gelmedi diye geri satip korg pa3 aldi.Bekleyelim gorelim ucuz etin yahnisi iyi olmaz derler ama bakalim.

Sevgili üstadım. PA500 le bu klavye kıyaslanamaz, bu şekilde düşünmeyin. Pa500 de Asma davullar eksik, drum kitleri zayıf, ritimler bu sebepler tok gelmiyor. Bu klavyenin belkide en büyük özelliği ritimlerinin çok canlı ve çok sert olması. Yıllardır, korg harici markalarda, şikayetçi olduğumuz ritimlerin zayıflığı bu alette yok. Canlı dinleyerek bunu gözlemleyebilirsiniz.....