• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DANTE TR Ramazan Kaynak bağlam ve zurna tanıtım..

Cevap: DANTE TR Ramazan Kaynak bağlam ve zurna tanıtım..

elektro bağlama sesleri hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar.beğendiniz mi?

örneğin bir zurnayı kaç oktav sample alabilirsiniz?

süperdi salim :D

Dr Salim, benim sorularim seni asiyorsa suan bilmiyorum diyebilirsin ses octavi hakkinda bilgin yoksa sacma diye gecistirmen bence senin klasini dusuruyor , sakin ol diger yazdiklarim dikkatinden kacmis,, olabilir sorun degil .Bu arada
Sana kisa bir hatirlatmada yapayim, hafizani biraz yokla Sen askere gitmeden once bilgisayarinin monitoru bozulmustu ben sana monitor hediye edecektim ama yurtdisinda kaldigim icin getirecek kimse olmadigindan oyle kalmisti.
saygilar

slm orgu incelediğimde reverb chorus efektleri haricinde effekt yok görünüyor a 1000 için yazıyorum dante tr de efektler farklımı acaba yoksa hepsi bumu saygılar

Bk 5 nerede bu alet nerede .dante bk5 i gömer arkadaşlar..bk.5 ganyan .3.50 dante ganyan 1.05 derim ben...

Ah bk-5 kullanım olarak korg yada yamaha kadar seri olsaydı da ben o zaman görürdüm bk-5 in ganyanını..

değerli murat kardeşim korg pa 3x üstüne m3 gerisi yalan tabiki imkan meselesi ama medelliylen müdelliylen bu işler olmaz saygılar değerli meslektaşım

Dr Salim, benim sorularim seni asiyorsa suan bilmiyorum diyebilirsin ses octavi hakkinda bilgin yoksa sacma diye gecistirmen bence senin klasini dusuruyor , sakin ol diger yazdiklarim dikkatinden kacmis,, olabilir sorun degil .Bu arada
Sana kisa bir hatirlatmada yapayim, hafizani biraz yokla Sen askere gitmeden once bilgisayarinin monitoru bozulmustu ben sana monitor hediye edecektim ama yurtdisinda kaldigim icin getirecek kimse olmadigindan oyle kalmisti.
saygilar

Abicim sorduğun sorularda beni aşan birşey yok. Gerekli cevapları verdim.
Ikincisi gelen üsluba göre yazimi yazdim.
Üçüncüsü bu yil başında uye olmuş birisi atarli atarli konuşmuş muneccim değilim kimin kim olduğunu bilmek imkansız.

Hayirli olsun Türkiyeye

Güzel alet yeni cihaz alıcak bi kaç arkadaşıma bahsettim alıcaklar türk işçiliğine bizimde katkımız olsun şimdilik hoçakalın

Allah yolunuzu açık etsin. Bol satışlar dilerim.