• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dante tr sitem

Cevap: dante tr sitem

Ünsal bey sen kısa ama öz konuşuyorsun bravo diyorum sadece sanat insanı böyle olur kısa ama anlamlı

Wural abi bende biraz sana benziyorum org ile ilgili deyer bilmek çok önemli

Hatırlıyorum da; 14 - 15 yaşlarında düğünlerde tek odağım org idi. Yaklaşabildiğim kadar yaklaşır öyle bakar incelerdim. Uzuuun yıllar bu böyle devam etti. Hayalini bile kuramamıştık. Çünkü servet değerindeydi o zamanlar... Ancak yirmi yıl geçtikten sonra sahip olabildik. Allah'a şükrediyorum ki "ucundan kıyından amatör müzik ruhu verdiği için ve sahip olduğumuz aleti alacak maddi imkanı verdiği için". Uzun lafın kısası en iyi cihaz sahip olduğun cihazdır... Saygılar...

Aynen. Bi ara G600 ile geldi arkadaşımın birisi. E70'den sonra onu görmüştüm. Acaipp hoşuma gitmişti. Ondan daha önceleri KN1000 gibi ve ismini hatırlayamadığım bir sürü cihazla gitti geldi. Yanına iyice yaklaşır muhabbet ederekten orga iyice bakardım. Tesisatı kaldırana kadar beklerdim. Acaba düğün sonunda bi kaç tuşa dokunabilirmiyim diye.
Nihayetinde düğüne giden birisi değilim. Evde amatörce takılıyorum. Canım sıkıldığı zaman şöyle tıngırdatıyorum.
Offf of. çok eskilere götürdü bu yorumunuz beni. Akşam akşam duygulandırdınız beni. :)
Fakat Dante'nin tanıtımı ile ilgili internette bir cok video var.
Bu cihazın yerli olması biraz tercih sebebi olmasını engelliyor. Birde şöyle düşünürsek, mesela Korg Dante Tr olsaydı satış rekorları kırardı. Medeli Dante Tr olması önyagı olusurabiliyor vatandaşta. Bunu da en iyi reklam ortadan kaldırır.

Can abi biraz sitem edicem sana sitemimi yanlış anlama,ben medeliden önce pek fazla internette gezinmezdim yani forumlarda ,bakıyorum herkes iyi kötü yorum yapıyor bende öyle tabi ama en çok aklima takılan 4000 ,5000 tllik hatta daha fazla paraya alınan aletlerle hiçbirşey yapamayıp düşük bütçeli aletlere çamur atan birsürü insan var ,yok sample atılmıyor yok mikrofon yok diye birsürü insanı yanlış yönlendiriyorlar ve hevesi olanları soğutuyorlar ben anlamıyorum .zaten ülkede sizin gibi 3 ,5 insan kullanıcıya açık olan cihazları kullanıyor ve ülke piyasasına katıyor rtim yazma yok ses editleme yok başkasının yazdığı rtim ve seslerin usb sini medelinin yarı fiyatına alıp buraya çıkıp bide ahkam kesiyorlar düşük bütçeli insanlarla alay gibi bişey bu ,15 yıla yakındır müzikle uğraşıyorum daha kendi hazıladığı rtim ve ses ile sahne alan kimseyle tanışmadım,hep toplama yada hazır set .hocam cok uzattım ama şöyle güzel bi tanıtim videosu yapsak her yönüyle ramazan abiye filanda söylüyorum yani usta olan sizsiniz güzel bi tanıtım olsa hocam türke hitap eden tek alet ondada laf atıyorlar çok moralim bozuluyor hocam kusura bakmayın saygı ve sevgilerimle başarılarınızın devamını temenni ederim

Merhaba,

Tekrar bir sözümü hatırlatmak istiyorum.Eğer takip edenler varsa hatırlar.Bu sözü OR700 için söylemiştim.2008 yılında.
"Bu alet henüz gelişimini tamamlamadı" demiştim.Bu sözümün üzerine OR700 v2 ile birlikte satış patlaması oldu ve arkasından plus modifikasyonu tavan yaptı.Bugün piyasamızda 3.000 gibi OR700 var ve dikkat edin,bunlardan kaç tanesi şu an satılık ilanlarında?
OR700 v2 kullananlar bilir aletlerinin kıymetini çünkü onu da bugün Medeli ekibindeki kişiler geliştirdi.Evet aynı ekip ve bu ekip Dante TR için pazar demiyor ve ritim hazırlıyor.Bugün Dr. Salim ile görüştüğümde eşiyle gezmeye gitmiştir diye düşündüm ama o Dante TR başında sizlere ritim hazırlamakla meşgul idi.
Ben yıllardır kendi çocuklarıma bile yeterince vakit ayıramadım sırf bu işler yüzünden ama bunu sizler bilemezsiniz ama bana bedeli çok ağır oldu.Bugün de sizler için enerjimi sarfetmeye devam ediyorsam eğer bu sizlere olan güvenimin devam ettiğindendir.Zaten bittiği gün ben de bu piyasada olmam.
Şu an yeni gelen yazılım üstünde çalışıyorum ve test aşaması sürüyor.
Bazı parametreler kökten değişti ve kullanım kolaylıkları geldi ve umarım en kısa zamanda sizlere paylaşıma açarız ama test bittikten sonra.
Bu cihaz da henüz gelişimini tamamlamadı ve tarihe en fazla satılan klavye olarak geçecek.
Bunu tahmin etmiyorum,biliyorum çünkü planladıklarımız bunun zeminini hazırlayacak ve uluslararası satış patlaması yaşatacak.

Bu alete b.k atacak adamlar önce başlarını önlerine eğip şunu kendine bir sorsun.
"4-5bin tl değerindeki aletlerle bu aleti karşılaştırmak ne kadar adil bir davranıştır ve ülkemiz şartlarında maddi durumu zayıf olan müzisyenlerimize böyle bir seçenek sunulmuş buna b.k atmak Allah'tan günah mıdır değilmidir.
Bu hizmeti sunanları desteklemek mi lazım veya kösteklemek mi?
Bunu sizlerin taktirine bırakıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

can hocam sizi taktir ediyorum valla kim ne derse desin bu cihazı türkiye kazandırdınız ve orta gelirde olan bir çok arkadaşımıza bir yol göstermiş oldunuz teşekkür ediyorum verdiginiz emekler için. Saygılarımla

Can hocam benim anlatmak istediyimde buydu işte bu nedenden dolayı şöle bi video hazılasanız da insanlar neyin ne olduğunu anlasa hocam tanıtım çok eksik profesyonel bir video çok şeyi deyistirir saygi ve sevgilerimle hocam.

Birde hocam emin ol senin yaşadıkarını bilemeyiz ama manen arkandayız ve senin deyerini bir dost kadar iyi biliyoru her nekadar yüz yüze tanışmasakta.(en azından ben ve arkadaş çevrem)

O gün geldiğinde bazı arkadaşlar Can hocayı daha iyi anlıycaklar bu clhazı kullanmamdaki en büyük sebep arkasındaki türk ekibi

Merhaba,

Tekrar bir sözümü hatırlatmak istiyorum.Eğer takip edenler varsa hatırlar.Bu sözü OR700 için söylemiştim.2008 yılında.
"Bu alet henüz gelişimini tamamlamadı" demiştim.Bu sözümün üzerine OR700 v2 ile birlikte satış patlaması oldu ve arkasından plus modifikasyonu tavan yaptı.Bugün piyasamızda 3.000 gibi OR700 var ve dikkat edin,bunlardan kaç tanesi şu an satılık ilanlarında?
OR700 v2 kullananlar bilir aletlerinin kıymetini çünkü onu da bugün Medeli ekibindeki kişiler geliştirdi.Evet aynı ekip ve bu ekip Dante TR için pazar demiyor ve ritim hazırlıyor.Bugün Dr. Salim ile görüştüğümde eşiyle gezmeye gitmiştir diye düşündüm ama o Dante TR başında sizlere ritim hazırlamakla meşgul idi.
Ben yıllardır kendi çocuklarıma bile yeterince vakit ayıramadım sırf bu işler yüzünden ama bunu sizler bilemezsiniz ama bana bedeli çok ağır oldu.Bugün de sizler için enerjimi sarfetmeye devam ediyorsam eğer bu sizlere olan güvenimin devam ettiğindendir.Zaten bittiği gün ben de bu piyasada olmam.
Şu an yeni gelen yazılım üstünde çalışıyorum ve test aşaması sürüyor.
Bazı parametreler kökten değişti ve kullanım kolaylıkları geldi ve umarım en kısa zamanda sizlere paylaşıma açarız ama test bittikten sonra.
Bu cihaz da henüz gelişimini tamamlamadı ve tarihe en fazla satılan klavye olarak geçecek.
Bunu tahmin etmiyorum,biliyorum çünkü planladıklarımız bunun zeminini hazırlayacak ve uluslararası satış patlaması yaşatacak.

Bu alete b.k atacak adamlar önce başlarını önlerine eğip şunu kendine bir sorsun.
"4-5bin tl değerindeki aletlerle bu aleti karşılaştırmak ne kadar adil bir davranıştır ve ülkemiz şartlarında maddi durumu zayıf olan müzisyenlerimize böyle bir seçenek sunulmuş buna b.k atmak Allah'tan günah mıdır değilmidir.
Bu hizmeti sunanları desteklemek mi lazım veya kösteklemek mi?
Bunu sizlerin taktirine bırakıyorum.

evet ozellıkle her muzısyen kesımıne hıtab etmek amacıyla yapılmıs bı calısmaya pervasızca yapışan elestırıler ve dengesız kıyaslamalar gunahın danıskasıdır
bu ekıp kar amacı gutseydı cok pahalı cıhazlar uzerınde calısır ve cok da ıyı satıs yapardı
buna emınım
kar amacı gutmemelerının en buyuk gostergesıde gece gunduz demeden yaptıkları calısmaları 2000 tl ye saattıkları cıhaz ıcın burada ucretsız bızlere sunmalarıdır
DANTE ıyı bır cıhaz bu suphesız
aksı bıle olsaydı sırf bu emek ıcın genede seve seve alınırdı

Tanıtım konusuna bende katılıyorum il il tanıtımı yapılmış olabilir ancak Korg modellerinde Cüneyt Ertaç Roland için Mürhen Sarmacı aleti tanıtan kaliteli videolar çekmişler Bu alet içinde bu tip profesyonel tanıtım videosu çekilirse aleti almayı düşünen kişiler için olumlu olabilir