• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dante tr sitem

Cevap: dante tr sitem

düğünden bir çekim olsa süper olacak

hocam herkeze gümaydın hayırlı haftalar.. İşe gelir gelmez foruma girdim arkadaşlar çok haklı 1 aydır video istiorum diye yazıyorum korg gibi roland gibi profesyonel bir tanıtım detaylı video olsa kendi adıma söylüyorum süper olacak diğerlerinin gerekli gereksiz tonla video su var.. benim gibi alacak olan arkadşlara fikir olması gerekiyor.. bir de Lead ses bekliyorum galiba cihazda yokmuşbu konuda bi gelişme varmı

hocam herkeze gümaydın hayırlı haftalar.. İşe gelir gelmez foruma girdim arkadaşlar çok haklı 1 aydır video istiorum diye yazıyorum korg gibi roland gibi profesyonel bir tanıtım detaylı video olsa kendi adıma söylüyorum süper olacak diğerlerinin gerekli gereksiz tonla video su var.. benim gibi alacak olan arkadşlara fikir olması gerekiyor.. bir de Lead ses bekliyorum galiba cihazda yokmuşbu konuda bi gelişme varmı

Slm:Youtube da dante tr diye aratın onlarca tanıtım videosu ver.Bu sitedede tanıtım çok medeli bölümüne girin eset iisimleri verilerek demolar yapılmıştır.İyi günler.

Burdan da bakabilirsiniz.[ame="http://www.youtube.com/watch?v=qzQrg8t4Tjg"]Medeli Dante Tr - Ağrı Dağın Eteğinde Ramazan Kaynak - YouTube[/ame]

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=8xzdPmg3P9o"]Medeli Dante Tr - Tanıtım Org İle Şelpe - Ramazan KAYNAK - YouTube[/ame]

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=I4gZrkf2zxw"]DANTE TR OYUN HAVASI DEMO - YouTube[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aşağıdaki linklerde bir çok tanıtım videosu var, hala tanıtım videosu bekliyorsunuz. Nasıl bir video olacak daha anlamadım. :)

Tartışmasız fiyat ve performansı oranı en iyi cihaz, daha ne yapsınlar. Bir sonraki modelde daha da gelişecektir.

DETAY HOCAM DAHA DETAY .Üstadlardan biri gececek cihazın başına tektek tane tane ritimleri sesleri örnek performans sergileyerek tanıtacak cihazı.Cihaza sahip çıkalım diyoruz ama hep toplama bilgilerle sebeb sonuç yakalamaya çalışıyoruz.. Benim gibi çalışan bir dünya insan var netten araştıran ilk once benim kafamdaki soru işaretlerinin giderilmesi lazım.. bakın ciddi alıcıyım bekliyorum sadece lead ses yok diye bu konuda net bir bilgide gelmedi emeği gecenlerin hakikatten eline sağlık üstadlar on numara iş çıkarmış ama işin reklem pazarlama boyutu da var gecenlerde bu konuyu okudum bir başlık altında ama şimdi bulamadım benim gibi düşünen bi çok insan var tahmin ediyorum.çok zor olmaması lazım 40-45 dk lık detaylı ama profesyonel bir video çekmek.. en basit örneği koca dante nin youtube de 2 tane roman ritimli videosu var hatırladığım kadarıyla çekim kalitesi yüzünden birisinin ki anlaşılmıyor bile neyse bakın korg a yığınla tanıtım videoları var insan canlı dinleme olanağı bulamasada fikir sahibi olacak bilgiyi nette yakalıyor hepimiz biliyoruz cüneyt ertaç hocanın tanıtım videolarını herkeze saygılar selamlar

Tanıtım konusuna bende katılıyorum il il tanıtımı yapılmış olabilir ancak Korg modellerinde Cüneyt Ertaç Roland için Mürhen Sarmacı aleti tanıtan kaliteli videolar çekmişler Bu alet içinde bu tip profesyonel tanıtım videosu çekilirse aleti almayı düşünen kişiler için olumlu olabilir

Kesinlikle katılıyorum bu orgu düşünmememdeki tek sebep bu,çünkü bilmiyorum orgu.Bir işi yapmak kadar onu sunmak da önemli.Dünyanın en iyi işini yapsan ne, milletin haberi olmadıktan sonra.Teknoloji çağındayız artık herşeyi internetten takip ediyoruz,profesyonel bir tanıtım videosu konulmalı bence de.

Kesinlikle katılıyorum bu orgu düşünmememdeki tek sebep bu,çünkü bilmiyorum orgu.Bir işi yapmak kadar onu sunmak da önemli.Dünyanın en iyi işini yapsan ne, milletin haberi olmadıktan sonra.Teknoloji çağındayız artık herşeyi internetten takip ediyoruz,profesyonel bir tanıtım videosu konulmalı bence de.

aklın yolu bir hocam..