• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr soru ve cevap bölümü

Cevap: Dante tr soru ve cevap bölümü

hocam kolay gelsin roman çiftetelli balkan bulgar ritimleri içeren seslerden leed ağırlıklı detaylı bir tanıtım videosu hazırlarmısınız müsaitseniz teşekkürler

Slm:Önümüzdeki hafta içi hazırlarız ve DANTE TR Yi sitemizden takip edebilirsiniz.İyi günler.

Teşekkür ederim hocam zahmet olacak kolay gelsin

Ramazan hocam yeni gelecek yazilim ile neler degisicek yada neler kolaylasacak

mrb benim sorum şöyle android tabanlı telefon veya tableti usb den bağladığmızda bellek olarak görmüyor (farzedelim 16 gb lık bir tableti usb flaş bellek olarak görmesi ve içine attığımız mp3 leri usb bellekten çaldığı gibi çalması gibi) yeni gelecek yazılımda bu konuyla alakalı bir çalışma var mı.

Ramazan hocam yeni gelecek yazilim ile neler degisicek yada neler kolaylasacak
SLM:koma direk ekrana gelecek ve tek tıkla koma verebileceksiniz.Ritim ve sesleri tek tek atıyorduk,Bu yazılımla komple atabileceksiniz.SYCN START STOP Yeniden düzenlendi,Rıtım açıkken bu özelliği de kullanabileceksiniz.

mrb benim sorum şöyle android tabanlı telefon veya tableti usb den bağladığmızda bellek olarak görmüyor (farzedelim 16 gb lık bir tableti usb flaş bellek olarak görmesi ve içine attığımız mp3 leri usb bellekten çaldığı gibi çalması gibi) yeni gelecek yazılımda bu konuyla alakalı bir çalışma var mı.

SLM:Android sürümü için şu an desteklemiyor.Telefonu ses çıkışından direk miksere bağlayın aynı neticeyi alırsınız.

SLM:koma direk ekrana gelecek ve tek tıkla koma verebileceksiniz.Ritim ve sesleri tek tek atıyorduk,Bu yazılımla komple atabileceksiniz.SYCN START STOP Yeniden düzenlendi,Rıtım açıkken bu özelliği de kullanabileceksiniz.

ne zaman gelicek yeni yazılım belli oldumu tarihi

Biraz ses edıtlemeyı öğrendım kulağıma pek güvenmiyorum bu konuda bu yüzden paylaşmadım bircok seste portementoyu komple kapattım cunku kullanamıyorum bıraz ustalasmak lazım galıba