• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr soru ve cevap bölümü

Cevap: Dante tr soru ve cevap bölümü

Biraz ses edıtlemeyı öğrendım kulağıma pek güvenmiyorum bu konuda bu yüzden paylaşmadım bircok seste portementoyu komple kapattım cunku kullanamıyorum bıraz ustalasmak lazım galıba

Slm:Ses editlemek aslında kolay bir iş deyil,Ama bu cesareti toplayıp ses editi yapmaya başladıysanız profosyonelliğe adım atmış sayılıyorsunuz.Yardım etmem gereken bir şey olursa elimden geleni yaparım,İyi günler.

Biraz ses edıtlemeyı öğrendım kulağıma pek güvenmiyorum bu konuda bu yüzden paylaşmadım bircok seste portementoyu komple kapattım cunku kullanamıyorum bıraz ustalasmak lazım galıba
portamento efekti varmı dantede ?
eskısehırde canlı dınleme yada deneme ımkanım yok malesef suan

portamento efekti varmı dantede ?
eskısehırde canlı dınleme yada deneme ımkanım yok malesef suan

Slm:Dante tr de portamento var.Sesleri mono yapabilir ve kayıt edebilirsiniz.Eski şehirde salim beyle irtibata geçebilir,Orda canlı olarak inceleyebilirsiniz.( f r t müzik salim bey.

hocam yine ben bir şey sormak istiyorum lütfen cahilliğime verin amatör birisiyim bu linkteki seslere veya bunlara yakın özel yapım sesler dante de olacakmı teşekkürler

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=SCHoSt_TWRY]Korg Kronos - New set 2014/2015 - YouTube[/ame]

dante tr nin tuşesini kıyaslamak gerekirse hangi orgla kıyaslanabilir ? mesela ben en son ketron xd9 kullanmıştım ama hiç memnun kalmamıştım

dante tr nin tuşesini kıyaslamak gerekirse hangi orgla kıyaslanabilir ? mesela ben en son ketron xd9 kullanmıştım ama hiç memnun kalmamıştım

korg Pa50 , Korg Pa55

hocam yine ben bir şey sormak istiyorum lütfen cahilliğime verin amatör birisiyim bu linkteki seslere veya bunlara yakın özel yapım sesler dante de olacakmı teşekkürler

DanteTR, donanım ve yazılım kapasitesi olarak üzerindeki mevcut sample sesler ile kalacaktır.

Şayet bu ülkede, bu çalışma yeterince desteklenirse ileride, şu özelik var mı? bu ses yapılaiblir mi? şu ritim olabilir mi? şeklinde sorular sordurtmayacak kapasitede çalışmalar yapılabilir...

DanteTR, donanım ve yazılım kapasitesi olarak üzerindeki mevcut sample sesler ile kalacaktır.

Şayet bu ülkede, bu çalışma yeterince desteklenirse ileride, şu özelik var mı? bu ses yapılaiblir mi? şu ritim olabilir mi? şeklinde sorular sordurtmayacak kapasitede çalışmalar yapılabilir...

gonulden gelen su ki bu baslangıc yapılmısken gerısı daima gelsin Salim bey
hersey umdugumuzdan daha ıyı olsun
bu sizlerın hakkı dıye dusunuyorum
iyi çalısmalar

Portemento var ama ben bir çok seste kullanamıyorum bi kaç ses editleyip user e attıp becerebilirsem paylaşıcam

salim hocam teşekkürler... ilk cihazımı (or 700 v2 plus) sizin videolar sayesinde aldım bu anlamda takip ettiğim ender kişilerdensiniz or 700 deki ritim ve ses çalışmalarınızı severek kullanıyordun ne varki başıma gelen bir kaza sonucu ilk profesyonel cihazımı sattım.. ben radyoloji teknikeriyim müzik benim en büyük hobim elimde sazdan kemana gitar çeşitlerinden akordiyona kadar bir çok müzik aletim var ama malesef şartlar hala bir org sahibi olmama izin vermedi şimdi niyetim beni evde oyalayacak (bu arada soy bulgaristan göçmeni tarzı az çok tahmin edersiniz 2 4 ler hora lar 9 8 ler falan)bir org bulmak.. açıkçası dante çok hoşuma gitti ama kararsızım yine bir or 700 mü pa 600 mü az önce forumda araştırdım korg micro arrenger mi?? gönderdiğim videodaki ses örnekleri beni deli ediyor bunlarla uğraşmam gerek ama hangi cihazla bilginize birikiminize ihtiyacım var saygılar