• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DANTE TR tanıtım...

Cevap: DANTE TR tanıtım...

Slm Arkadaşlar:Ben çoğu kişinin yakınen tanıdığı SETUN YAMAHA NIN Resmi fabrika ritim yazımcısı Ramazan.Salim batuhan ramazan olarak bilinen resmi yazımcılarız.Ben sitelerde ismimin pek söylenmesini sevmediğim için beni kimse bu siteden tanımaz bunu belirtmek isterim.Artık medeli ye geçiş yaptım çünkü medeli artık piano dan sonra profosyonel org üretmeye başladı ve gümbür gümbür geliyor. Öncelikle MEDELİ DANTE NİN SAHİBİ OLAN TUNCAY Beye Böyle bir aleti değerli müzisyenlere yani türkiyeye ve komşu ülkelere itab eden DANTE TR modeli için Teşekkürlerimizi borç biliriz.Herkesin bildiği gibi Yamaha yı Adam eden CAN BAŞAR Bey ve SETUN Bu sefer Medeli ye El attı.Ben ramazan salim ve can bey elimizden gelen bütün çabayı göstererek MEDELİ DANTE TR Yi baştan yarattık.TUNCAY beyin sayesinde türkiye ye geleceği anlatan ilk orta profosyonel DANTE TR yi Baştan yaratan lardan biri olduğum için kendimi şanslı olarak hissediyorum.Umarım Dante tr den sizlerde benim kadar memnun kalırsınız.Ben aletin demosunu canlı olarak sahnede kullanmaktayım.Alet nasıl diye soracak olursanız fiyatına göre rakipsiz bir alet olacaktır.Özelliklerini ise şöyle özetleye bilirim. :3 SESİ AYNI ANDA KULLANA BİLİR VE OKTAVLARI SES EFEKLERİ AYRI OLMAK ÜZERE VE SESİN RENK AYARLARINI YAPA BİLİR REGİSTER USER E KAYDEDEBİLİRSİNİZ.MP3 WAWE AUDIO ÇALMA ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR.16 KANAK ŞARKI KAYDI MP3 KALİTESİNDE VE RİTİM YAZIMI YAPABİLİR ÖLÇÜ AYARLARINI DEĞİŞTİRE BİLİR MEZUR AYARIDA YAPABİLİRSİNİZ.EKRAN İSE HEM TIRNAK HEMDE DOKUNMATİK OLARAK ÇALIŞMAKTA OLUP EN YÜKSEK IŞIKLI BİR ORTAMDA DA OLSANIZ RENKLİ EKRANINDAN EN UFAK GÖRÜNÜRLÜK KAYBI YAŞAN MAMAKTADIR.ÇOK BASİT BİR KULLANIM MENÜSÜNE SAHİPTİR.ADAPTÖR DIŞARIDA OLUP ARZA HALINDE BAŞKA BİR ADAPTÖRLE ÇALIŞMASINA OLANAK SAĞLAR.LESLİ ÖZELLİĞİ İSE ÖZEL YAPIM OLUP GERÇEK LESLİ TADINI VERİR MÜKEMMEL BİR LESLİLİ ELEKTRO BAĞLAMA TADINI YAŞARSINIZ.HAFİF BİR CHAZDIZ 9 KG AĞIRLIKTADIR. ( SAUND OLAYINI SORMAYIN ÇÜNKÜ BEN BİLE MEDELİ DEN BU SAUNDU BEKLEMİYORDUM ÇOK ŞAŞIRDIM VE İNANILMAZ BİR SAUNDA SAHİP.EKOLAYZIR AYARLARINA SAHİP TİR.Chaz yaklaşık 1 buçuk aya kadar piyasaya girecek arkadaşlar.MEDELİ DANTE ŞİRKETİNİN Resmi çalışanı olarak sizlere kullanım konusunda her şekilde yardıncı olacağım.Aletle Alakalı herşeyi özellikle bana sorup danışa bilirsiniz..GELECEĞİ MERAK ETMEYİN..( GELECEĞİ DANTE TR ANLATIYOR SİZLERE...Hayırlı günler Diliyorum tüm müzik aleminin müzüsyenlerine ....

Cihazın menüleri Türkçe mi? Ayrıca üzerindeki ses çıkışları nelerdir?MIDI, Aux vs. Bir de MIDI çıkışı varsa cihazı programlara tanıtmak için yazılım yardımında bulunmanız mümkün mü?Böyle hafif bir cihazı midi klavye yaparız.

cihaza dışarıdan müdahale edilebilecekmi acaba

Arkadaşlar. Detaylı tanıtim videoları cok yakında gelecek. Neyi ögrenmek istiyorsanız, neylerin yayınlanmasını istiyorsanız buraya yazın. Firma sahibine iletelim...

Hafızası ne kadar olacak, koma ne şekilde verilecek, ritim varyasyon kopyalama olacakmı, ve panel üzerinde direkt ses bölûmlerini (upper 1,2,3 or700 gibi) seçebileceğimiz butonlar olacakmı? İlk aklıma gelenler bunlar.

kullanıcıya açık değil sanırım.buyüzdende kimse bi patlama beklemesin.sadece yeni başlayanlar için a300 den biraz daha iyi bi alet olacaktır.genede böyle bi üretimde öncülük eden arkadaşlara teşekkür ediyorum.çıkarın şöyle bi kullanıcıya açık 256 mb lık bi alet o zaman bakın piyasa ne oluyor.saygılarımla...

256 değil 1024 bile yapılır da... Önce emeklemek lazım...

kullanıcıya açık olmaması kötü tabikide dışarıdan sample ses yüklenemiyorsa ama durun bakalım içindeki sesleri bir görrelim nasıl piyasadaki seslerden iyiyise ve çok çeşitlilik mevcutsa kullanıcıya açık olması pek önemli değil bence ritimleride görmek lazım nasıl acaba

Mikrofon olacakmı.

SLM:Mikrafon özelliği sorulmuş:Mikrafon özelliği yok fakat bir bağlama yada saz veya herhangibi bir ses ihtiyacı duyacak olan ses çıkışlı bir cıhaz için İN girişi mevcuttur.Fakat Efekler tarafından bakarsak ne girerseniz girin efek verilememektedir.Sadece anfi olarak kullanılma özelliğine sahiptir.Bu destek ise hiç yoktan iyidir.Diyer piyasa aletlerin bu özelliği pek yoktur.Hayırlı akşamlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arkadaşlar sabırsızlıkla demoları bekliyoruz, yükleyiverin gari :)