• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr tavsiye edilmiyor....

Cevap: Dante tr tavsiye edilmiyor....

Arkadaşlar dante tr nin bütün videolarını demolarını bütün yorumlarını araştırdım hepsini izledim okudum. Ben giresundayım ama burdaki piyanist arkadaşlarım tavsiye etmiyorlar.gerek güncelleme olsun,servis olsun ilerde sorun olur diolar ve bu aletten hemen sıkılacağımı söylüyorlar ben düğünlere gidiyorum bu yüzden alcam bu aleti korg almaktan yana değilim pek çünkü hep korg kullandım. Dante kullanan arkadaşlar sizin görüşlerinizi alabilirmiyim lütfenn ... ?:(:(:(

Fiyat/Performans olarak 1 numara hiç düşünmeden Al derim.

Alet fiyat ve performans bakımından gayet iyi özellikle ritim saundu şaşırtıcı ben ilk kullanmak için almıştım ve ramazan bey den canlı dinledim daha sonra da bayilik aldım işçilik olarak gayet sağlam arkasındaki ekip te hafide alınacak bi ekip değil

alet fıatına gore zıyadesıyle iş goren bı cıhaz
ozellıkle maddı durumu zorda olup cıhaza ıhtıyacı olan bırı ıcın ilaç gıbı bı alet
sample sesler ve dolgun rıtmler hakıkaten guzel
kalkıpta 3x le kıyaslamak abes kacar ama teneke demekte gunah olur
zamanında orgu sadece rus pazarlarında satılan dın dın mını pıanoşardan ıbaret sanan kişilerın sonradan elıne bıkac cıhaz gectıgınde ona buna laf ettıgı bı donemdeyız
kısacası 3 kuruşa 5 kuruşluk bı köfte veren bı cıhaz

Herkese kolay gelsin,ben dante tr kullanmadım onu söyleyim,ama medeli md ve mc serilerini aldım ve çok amatördü,roland da olan altyapı bateri üzerine kurulu,korg da olan altyapı bendir ve darbuka,yamaha ise bu ikisinin arası bişey,bugün tyros 12bin tl civarındayken korg pax serisi 8 bin civarlarında fiyat olarak,ketron da rolandın bir kardeşi gibi altyapı oyuncusu,medelinin kartlarını yamahanın ürettiği hakkında söylentiler var,ritimleri felan yamaha tarafından yazılıyor(muş),sırf mp3 çalıyor diye bu alete saplanıp kalmayın,korg da mp3 çalmasa bile board takıyor adam işi çözüyor,çıkışında proplem oluyor ona göre yazılım yapılıyor,servisi yaygın nevalesi çok kullanımı basit...Bakın hep düğünlerde korg,mp3 çalmasa bile düğünü bitirir alet.Dante tr kötü demiyorum kesinlikle,yamaha alan tyros serisi kullananlar sound kalitesini iyi bilir ve korg teneke derler ama iş set bulmaya ve kolaylığa gelince veya arıza verince korg gibi kolay olmaz,dante tr de yaşayıp görmek gerek,bu hemen bilinecek bir durum değil,kullandıkca görecek herkes,ama pa600qt tuttu gidiyor onda da var mp3 fiyat farkı olsada 2. el ve satması da kolay alet,aleti alırken bir mp3 okumasına bakmayın bence,medeli mc120 tr çıkardığında aldım 9 tane türk ritmiyle kalakaldık,sattık ayrı bir zarar....uzun uzun yazdım hakkınızı helal edin zarar etmeyin,pahalı olan şey kalitelidir iyisini alan zarar etmez

Herkese kolay gelsin,ben dante tr kullanmadım onu söyleyim,ama medeli md ve mc serilerini aldım ve çok amatördü,roland da olan altyapı bateri üzerine kurulu,korg da olan altyapı bendir ve darbuka,yamaha ise bu ikisinin arası bişey,bugün tyros 12bin tl civarındayken korg pax serisi 8 bin civarlarında fiyat olarak,ketron da rolandın bir kardeşi gibi altyapı oyuncusu,medelinin kartlarını yamahanın ürettiği hakkında söylentiler var,ritimleri felan yamaha tarafından yazılıyor(muş),sırf mp3 çalıyor diye bu alete saplanıp kalmayın,korg da mp3 çalmasa bile board takıyor adam işi çözüyor,çıkışında proplem oluyor ona göre yazılım yapılıyor,servisi yaygın nevalesi çok kullanımı basit...Bakın hep düğünlerde korg,mp3 çalmasa bile düğünü bitirir alet.Dante tr kötü demiyorum kesinlikle,yamaha alan tyros serisi kullananlar sound kalitesini iyi bilir ve korg teneke derler ama iş set bulmaya ve kolaylığa gelince veya arıza verince korg gibi kolay olmaz,dante tr de yaşayıp görmek gerek,bu hemen bilinecek bir durum değil,kullandıkca görecek herkes,ama pa600qt tuttu gidiyor onda da var mp3 fiyat farkı olsada 2. el ve satması da kolay alet,aleti alırken bir mp3 okumasına bakmayın bence,medeli mc120 tr çıkardığında aldım 9 tane türk ritmiyle kalakaldık,sattık ayrı bir zarar....uzun uzun yazdım hakkınızı helal edin zarar etmeyin,pahalı olan şey kalitelidir iyisini alan zarar etmez

Sayın hüsogen,
Bu yazınızdan hiç bir şey anlamadığım gibi tamamen yabancı olduğunuz konulara girmişsiniz ve yanıltıcı bilgi veriyorsunuz.
Ben bunda art niyet bile seziyorum.

1. Dante TR modeli halihazırda en çok satan klavyeler arasında yerini aldı bile.
Servis sıkıntısı yok çünkü ben arkasındayım. (DTL Kurucusu olarak).

2. Saydığınız modeller amatör modellerdir ve tamamen amatörlere hitap ediyor.

3.Siz yaşayıp görmek gerekiyor demişsiniz ama zaten yüzlerce kişi bunu 8-9 aydır yaşayıp görüyor.Keşke siz de en azından meraktan da olsa bir inceleseydiniz de ondan sonra burada yorum yapsaydınız.Görmeden ve denemeden yazdığınız kabak gibi ortada.

4. 9 adet ritimli dediğiniz aletin önce bir fiyatına bakın ve o kategoride başka hangi alette türk ritmi var onu da söyleyin ,derim.

5. Dante TR üzerinde 146 ritim var ve dün'e kadar 37 Türk sesi vardı ve dün'den itibaren 70 oldu.Ayrıca her ay ritim ve performans güncellemesi yapılıyor.
Bana göre çok talihsiz bir yorum olmuş ve umarım bu aleti bir denersiniz ve bir yorum daha yaparsınız.
Bu gibi yorumlar sadece başkalarının kafasını bulandırıyor ve başka hiç bir işe yaramıyor.Lütfen yorum yapılacaksa emin olunduktan sonra yapılsın ve amatör katergorideki aletlerle aynı kefeye konmasın.
Eğer ben koymuyorsam başkası da koyamaz.

Haklısın kardeşim. Külli zarar etmişiz. Sen daha önce nerdeydin niye uyarmadın bizi.
- Ülkenin en profesyonel ekibi tarafından üretilen cihazı alarak zarar ettik.
- Her ay güncellemelerden faydalanarak zarar ettik.
- Hiç vaatte bulunulmadığı halde özverili çalışmalar sonucu tek kuruş talep edilmeden sample ses güncellemesi sunulduğu için zarar ettik.
Sen sakın zarar etme kardeşim.

Ya ne kadar çok zarrar etmişiz böyle.... wurall kardeşim
:)

Dante tr nin pitchbendi korgtaki gibi olsaydı hic düşünmeden alirdim :)

guzel calisma... emege saygi..Zevkler ve renkler tartisilmaz...

Moderatör tarafında düzenlendi: